GÜNDEM
Giriş Tarihi : 16-08-2022 10:14   Güncelleme : 16-08-2022 10:18

Web Master Hasan Yeşilyurt 

Web Master Hasan Yeşilyurt 

 

Gelişen dünyamızın temel prensiplerinden olan web dünyası yeni girişimleri de ortaya çıkarmaya devam ediyor. Web alanında hizmet veren Hasan Yeşilyurt yaptığı web ve mobil tabanlı yazılımlar sayesinde projelerine yön veriyor. Bu projelerin yapımından bitişine kadar kendi ekibi sayesinde hatasız bir işlem sağlamaktadır. Dünyamız her geçen gün geliştikçe birçok meslek yerini sanal mesleklere bırakıyor, ülkemizde bulunan genç girişimleri kendine çeken web dünyası her geçen gün daha da büyüyor.2016 yılından bugüne gelen süreçte mobil uygulamalar ve web projelerinde ön plana çıkan Hasan Yeşilyurt yeni projeleriyle de bizlere örnek olmaya devam ediyor. Son yaptığı mobil oyun projeleri ile Türkiye ve dünya ya hizmet vermeye başladı. Yaptığı oyunları Pars Game adlı mağazasında yayınlayarak sizlere sunmaktadır.

Hasan Yeşilyurt kimdir?

1998 Bursa doğumlu genç girişimci 2016 yılında başladığı web sektörüne devam etmektedir. Kendisi dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı olan Hasan Yeşilyurt hem yazılımsal hemde donanımsal bir çok proje içerisinde kendini göstermektedir. Kendi alanında birçok sertifika ve belgeye sahiptir.

 Gelişen dünyamız her geçen gün yeni bir girişimciyi kendine çekerek hayatımızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Ülkemiz birçok genç yazılımcı için hâlâ alternatif bir ülke olma şansını sürdürüyor. Gelişen dünya yeni meslekleri de gün yüzüne çıkarmaya devam etmektedir. Pars Game adlı Google play mağazasına Google Play uygulamasından veya internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi: www.hasanyesilyurt.com