GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-08-2022 07:18   Güncelleme : 17-08-2022 14:34

Espresso Kahve Satın Al

Espresso severek tüketilen bir kahve çeşididir. En sert kahve çeşidi olan Mahbuba Market espresso pratik ve lezzetli olması nedeni ile kahveseverler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Espresso Kahve Satın Al

Espresso severek tüketilen bir kahve çeşididir. En sert kahve çeşidi olan Mahbuba  espresso pratik ve lezzetli olması nedeni ile kahveseverler tarafından sıklıkla tercih edilir. Özellikle sabah erken saatlerde tüketilen espresso uykuyu açar ve güne zinde bir şekilde başlamayı sağlar. 1900'lü yıllarda İtalyanlar tarafından keşfedilen espresso bugün dünyada çok fazla tüketilen kahve türüdür.

Mahbuba espresso yoğun ve sert bir kıvama sahiptir. Kafein miktarı oldukça yüksek olan bu içecek yoğun bir aromaya sahiptir. Espresso filtre kahveye oranla daha sert bir içime sahiptir. Bu nedenle içiminin yumuşak olması için süt çikolata karamel gibi tatlar eklenebilir.

Espresso Faydaları

Dozunda ve düzenli olarak tüketilen espresso vücuda birçok yarar sağlar. Espresso vücuttan su atılmasını sağladığı için ödem atmaya yardımcı bir içecektir. Espresso sayesinde yağ yakımı hızlanır. Kalorisi bulunmayan espri vücutta kilo ve yağlanma yapmaz. Espresso muhakkak dozunda tüketilmelidir. Dozunda tüketilmediği takdirde vücutta titreme yapar. Aşırı espresso tüketimi kalp çarpıntısına yol açtığı gibi ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirir.

Gece geç saatlerde içilen espresso uykusuzluğa yol açar ve sinir yapar. Bu nedenle espresso tüketirken aşırıya kaçılmaması tavsiye edilir. Kaliteli bir espresso içmek istiyorsanız koyu kavrulmuş ve taze kahve çekirdekleri kullanmalısınız. Bu nedenle espresso için satın alacak olduğunuz kahve çekirdeklerinin Mahbuba özelinde kalitesine dikkat etmeniz çok önemlidir.

Kaynak: https://www.mahbubamarket.com/mahbuba-coffee-espresso-bi-kahve-ile-canlan-48x2gr