SPOR
Giriş Tarihi : 15-08-2022 02:58   Güncelleme : 15-08-2022 02:58

Yeni oluşumun sonuna çok yaklaştık

Yeni oluşumun sonuna çok yaklaştık

Önemli değil. Sonuçta Göztepe bir anonim şirket. Hiç talihsizlik yok. Göztepe her anlamda yeni bir başlangıç yapacaktır. Sekiz yıl sonra benim yaptığımı yapacak. “100 yaşına geldiğimizde 2025 yılında Göztepe'yi nasıl yükselteceğimizin hesabını yapıyoruz.”

Sport Republic'in en büyük endişesinin taraftarları olduğunu özetleyen Sepil, şunları söyledi: "Çok zor bir yıl geçirdik. Bu zor yıl hepimize yeniden başlama şansı verdi. Bundan hepimiz faydalanmalıyız. Tek yapmamız gereken ileriye bakmak ve bütünleşmek. Destekleyenler ve toplum bir olur. Önemli adımlar atacağız. Yeni ve değişen dijital dünyada başarılı olacağız. Hayranlarımızla bir olacağız. Fan-club ilişkisini dijital dünyada birleştireceğiz. Yeni ortağımız Sports Republic ile tanışın. Bu lansman, Göztepe'nin benim için 100. yılına hazırlanan  adımlarından biri” dedi.

Genel Müdür Aydın Kaya da proje hakkında konuştu. Kaya, “Çok değerli ve yenilik içeren sözleşmeler sunacağız. Taraftarlarımızın metabahis sigorta ihtiyaçlarını karşılamak ve şehri desteklemek en büyük hedefimiz. Taraftarlarımıza sorunsuz bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Takım gelirinin olumlu bir etkisi olacaktır. Sözleşme süresi 2022-2025'dir. Burada kazanan hem taraftarlar hem de Göztepe Spor Kulübü olacak."

Avusturya'da eğitimine devam eden Galatasaray Teknik Direktörü Okan Brook, bir basın açıklaması yaptı. Avrupa'dan önemli bir isim getirmek istediklerini açıklayan Okan Buruk, şunları söyledi: “Geçen yıl  büyük bir başarısızlık yaşandı. Kulüp içinde ve taraftarlar arasında ortak bir şikayet. Galatasaray, Avrupa'da önemli bir ismi transfere getiriyor.