SPOR
Giriş Tarihi : 15-08-2022 16:59   Güncelleme : 15-08-2022 16:59

Bu da onların toparlanmalarının çok doğru olması gerektiği anlamına geliyor

Bu da onların toparlanmalarının çok doğru olması gerektiği anlamına geliyor

Örneğin sağlık ekibimi genişletiyorum. Mevcut kadrodaki eksiklikleri tamamlamamız gerekiyor. Trabzonspor her üç kulvarda da elinden geldiğince mücadele edecek. Ama önce, hedefler ulaşılabilir hedeflerdir. Önce Süper Kupa'yı kazanın ve Şampiyonlar Ligi'ne hak kazanın.”

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Serdar Sachi, Avusturya kampında Victoria Plzen ile oynadığı hazırlık maçında Valerian Ismael tarafından görevden alındı. Saatchi daha sonra milli takımdan ihraç edildiği için özür diledi. Genç futbolcu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada  şu açıklamayı yaptı:

“10 yaşımda Hisse Garantisi ile başlayan her yaşta Beşiktaş forması giymekten her zaman onur duydum.

Milli takıma gelmemi sağlayan ve bana Şampiyonlar Ligi sahnesinde kendimi kanıtlama fırsatı veren şanlı Beşiktaş formasını temsil ederken, “onurla oyna, hakkıyla kazan” ilkesinden asla taviz vermedim. Her zaman siyah beyaz bir tişörtün ağırlığını  taşıdım.

Bunu son zamanlarda başıma gelen bir yanlış anlaşılma nedeniyle söylemek istedim. Başta büyük Beşiktaş taraftarı olmak suretiyle başkanımız dipbet Ahmet Nur Çebi’den yönetim kurulumuzdan hocamız ve teknik ekibimizden tüm ekip arkadaşlarımdan Beşiktaş’ta çalışan ve Beşiktaş’la yaşayan herkesten özür dilerim.”

Ayrıca Serdar Saatçı, Ismael tarafınca İspanya’da yapılacak kampın ekibine dahil edilmedi.

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, yeni sürem hazırlıklarının ikinci etabına Almanya’nın Hannover şehrinde başladı. Kırmızı beyazlı ekip, futbol sorumlusu Nuri Şahin nezaretinde meydana getirilen çalışmaya ısınmayla başlarken, antrenman dar alan turnuvasıyla bitti.