SPOR
Giriş Tarihi : 15-08-2022 23:59   Güncelleme : 15-08-2022 23:59

Gümüşdağ için taziye konuşmasına başlayan Sözer, şunları söyledi

Gümüşdağ için taziye konuşmasına başlayan Sözer, şunları söyledi

Avrupa Konuşma Ligi'nde oynamayı hak ettik ve bundan gurur duyuyoruz. Şimdi tutku ve motivasyon doluyuz. Son dört hafta boyunca bunun için çok çaba harcadık. Taktik ve fizyolojik olarak çok iyi hazırlandık ve Emre, teknik ekip ve ekiple çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Bunu yarın sahaya yansıtmak istiyoruz. Netenya da ligi dördüncü sırada tamamladı. İyi bir ekip gelecek. Bastırılmış oyunumuzu sahaya yansıtmak istiyoruz.”

Yaralı Son Durum

Takımın son sakatlık durumuyla ilgili soruları yanıtlamayı başaran oyuncu, şunları söyledi: “Youssuf Ndayishimiye'nin kısa bir sorunu var ama şu anda antrenman yapıyor. Bugünkü antrenmanı izleyip yarın karar verelim. Mesut da çok iyi bir oyuncu. Bize geldiğiniz için çok mutluyuz. Şu anda bireysel çalışma üzerinde çalışıyoruz. Bunun gelecekte saha içinde ve dışında hepimize enobahis fayda sağlayacağına inanıyoruz. Naser Chadli de sakat ve bir iki hafta içinde dönmesini bekliyoruz" dedi.

Biglia: "Çok zor bir maç geçireceğiz"

tecrübeli turuncu mavili oyuncu Lucas Biglia: Aynı teklif geldi:

"Önümüzde çok zor bir maç var. Çok motiveyiz. İyi iş çıkardık ve hazırlık maçında bir sistem kurmaya çalıştık. Bunu bir sonraki maçta yansıtmak istiyoruz. İyi hissettiriyor ve iyi hissettiriyor. Avrupa maçlarında tecrübem var. Takım olarak iyi hazırlandık. Topu ustalar adına kontrol ediyorum. Bu takım konuşma ligini kazanacak zihniyete sahip."