SPOR
Giriş Tarihi : 16-08-2022 16:01   Güncelleme : 16-08-2022 16:01

Hepsi ellerinden geleni yaptılar

Hepsi ellerinden geleni yaptılar

2. Belki bazı değişikliklerle oyunu yeniden başlatırız. Büyük olasılıkla hepsini bir kerede dahil etmediniz. Ama gerçek şu ki, çalışan bir sistemimiz ve iyi bir ekibimiz var. Tek eksik Abdülkerim'di. Hemen bir kenara koyamayız ama ne olursa olsun mucize bize güç verecek. Onları da kullanacağız. Şimdilik eski ve yeni bugün için iyi bir başlangıç yaptı.”

"Bugün daha iyiydik"

Palut, BATE'nin oyuna dair çok net bir hafızaya sahip olduğunun altını çizerek şunları söyledi: Dürüst olmak gerekirse bugün  daha iyiydik. Tabii ki, her zaman ciddi olmalısınız. Bir sonraki maçta da aynı performansı göstermelisiniz. Dolayısıyla futbol dinamik bir oyundur. Rakibine bırakırsan bu sefer başın belaya girebilir. Sonuç olarak, üç farklı dezavantaj vardır. Kesinlikle bir tepki göstermek isteyeceklerdir. Buradaki görevimiz ciddiyetimizi korumak ve kendi maçlarımızı ve mücadelelerimizi sahaya yansıtmaya devam etmektir."

BATE Borisov Teknik Direktörü Alexander Mikhailov, Konyaspor'un ilk maçında aldığı 3-0'lık mağlubiyetle ilgili açıklamalarda goodbahis bulundu. UEFA Konuşma Ligi ikinci ön eleme elemeleri

İlk yarıdan itibaren zordu. Oyun planımıza göre oyuncular devam etti. Rakibimizin kırmızı kartı ancak ilk yarının sonunda hedef pozisyonumuzu ihlal etti. Saldırıdan sonra geri dönemedik. Kabul ettiğimiz hedefler hatalarımıza bağlıdır. Konyaspor'u analiz etti, ancak sahada oyunu oturtamadı. Bugünkü maç bize ders oldu. Oyuncularımız rakiplerini tanıdı. Önümüzdeki hafta bunu avantaja çevirmeye çalışacağız.”