SPOR
Giriş Tarihi : 17-08-2022 19:06   Güncelleme : 17-08-2022 19:06

Eğlenmeye çalışan bir insanım

Eğlenmeye çalışan bir insanım

Büyük bir kulüpte olduğumu biliyorum. Bana verilen görevler dahilinde elimden gelenin en iyisini yapacağım.

harika

Yeni şehir ilk başta tanıdık gelmiyor ama ailem ve ben şehri ziyaret ettik ve büyülendik. Güzel ve büyüleyici bir şehirdir. büyük metropol. Oğlum hayranlarımızın ne kadar büyük ve tutkulu olduğunu görmekten çok mutlu oldu. Maça gelmek için sabırsızlanıyor. Futbola aşık oldu ve burada çok mutlu. Burada çok olumlu karşıladık. Kulübün büyüklüğü,  burada olmasını ne kadar istediğimiz, şehrin güzelliği... Tüm bunlarla birlikte ben ve ailem doğru seçimi yapmış olduk.

Menstrüasyonun başlamasıyla yeni hedefler belirledim. Başarıyla ulaşmak istediğim hedeflerim var ama bunu hovarda bir sır olarak saklamak istiyorum. Bir son kullanma tarihi belirtebilirsiniz.

Her zaman şampiyonluğa ulaşan bir takımda oynamanın hayalini kurarım

Futbol oynamaya başlamak için önce Tanrı'nın yeteneğine sahip olmalısınız. Futbolu çok seven bir çocuktu. Tek bir teknoloji yeterli değil. Sıkı çalışmak zorundasın. Hayatım boyunca çok çalıştım. Kolay olmadı ama çok çalışmanın sonucunda son yıllarda elde ettiğimiz başarılarla bu noktaya geldik. Hep şampiyonluk oynayan bir takımda oynamayı hayal ettim.

Ayrıntıları Değiştir Futbol

Her olumlu ayrıntı önemlidir. Özellikle de buradaki gibi üst düzeyde oynayan bir takımın parçasıysanız. Çok hoş bir atmosfer var. Bu güzel ortam benim günümde bizi ayakta tutacak ve benim günümde mutlaka mücadele edeceğiz. Sahip olduğumuz birlik ve beraberlik ile zorlukların üstesinden geleceğiz. Her şeyi kazanmak istiyorsanız küçük detaylar önemlidir.