SPOR
Giriş Tarihi : 17-08-2022 23:06   Güncelleme : 17-08-2022 23:06

Yapmadan doğrudan takım antrenmanına gidebilecek oyunculara odaklanacağız

Yapmadan doğrudan takım antrenmanına gidebilecek oyunculara odaklanacağız

Kulüple bu konuda bir görüşme yapıldı. Henüz net değil. Bu, Türkiye rotasyonunda bize destek olabilir. Şu an net değil."

Birinci lig takımlarından "Spor Toto", "Altaş Denizlispor", Burdur'da oynanan hazırlık maçında Ukrayna milli takımı "Metallist Kharkiv" ile 0-0 berabere kaldı

Denizlispor Metallist ile karşılaştı. Ukrayna'dan Kharkiv temsilcisi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde (MAKÜ) yapılan antrenman kampının son gününde iki takımın berabere sona erdi. Ege temsilcisi Denizlispor, daha ilkin de Bodrumspor’la yapmış olduğu ilk hazırlık müsabakasını 1-0 kaybetmişti.

Burdur’da oldukca iyi bir kamp periyodu geçirdiklerini söyleyen Altaş Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, aktarma yasağı bulunan takımda mevcut kadroyu koruduklarını belirtti, Bakkal, “Denizli’de 20 gün süresince günde çift idmanla hazırlıklarımıza başladık. Hemen sonra Burdur’da 10 gün gene yoğun ve yorucu bir tempoda çalıştık. Kamp yaptığımız tesisin imkanları, çalışmalarımızı istediğimiz essbahis benzer biçimde yapmamızı sağlamış oldu” dedi.

Burdur kampında hazırlık maçları yaparak futbolcuların son durumunu görme imkanı bulduklarını ifade eden teknik direktör Mesut Bakkal, “Yoğun idman programına karşın oyuncularımın gösterdiği emek harcama isteği ve performanslarından memnunum. Hazırlık maçlarında önemli olan skor değil, mücadelelerimizi ve oyun planlarımızı sahaya istediğimiz gibi yansıtıp yansıtmadığımızdı. Genelde kusurlarımız olur. Geri kalan günlerde bu eksiklikleri gidermeye çalışacağım. İlk lig maçına bir an önce hazırlanmak istiyoruz. Genel olarak bir aydır yaptıklarımdan memnun olduğumu söylemek istiyorum.”