SPOR
Giriş Tarihi : 18-08-2022 16:14   Güncelleme : 18-08-2022 16:14

Telefonda görüştüm

Telefonda görüştüm

Başkanımız sayesinde bu konuya hassasiyetle yaklaştık. Teşekkürler Ahmet Yaman Başkan ve Yönetim Kurulu'nun hayırlı işler yapmasını temenni ederim. Bu anlamda yeni sezon gelmeden takımımıza  başarılar diliyoruz.

Darija şehri karateden atletizm, boks, yüzme, voleybol ve tekvandoya kadar çeşitli spor dallarında şampiyonlar yetiştirerek gençleri spor yoluyla geleceğe  daha iyi hazırlıyor.

Gururlu bir yerel tenisçi olan Emirhan Bulut'u 16 yaşındakiler Avrupa Yaz  Şampiyonası için İspanya'ya gönderen Darija Belediye Başkanı Muzaffer Biyik, “Darija belediyesi olarak tüm sporları destekliyoruz ve destekliyoruz. . Emirkhan kardeşimiz tenisteki başarısıyla bizleri sevindirdi. Avrupa'da bizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Gençlerin en iyi bölgelere gelmeleri için lensbahis elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Darrick'in gençlerinin bu ayrıcalığı yaşamaları için elimizden geleni yapacağız. Çocuklarımızın eğitimden spora her alanda  elde ettikleri başarılar hepimizi gururlandırıyor. Bu başarıyı kalıcı kılmak için çalışıyoruz” dedi. (İHA)

Spor Toto Süper Lig 2022-2023 sezonu öncesinde kamp işçilik masrafları kapsamında Bolu'nun Gerede ilçesinde toplanan ve 29 Haziran sabahı hazırlıklarına devam eden Sivasspor, hazırlıklarına 29 Haziran sabahı da devam etti. . etap kamp emek harcamaları için Avusturya’ya gitti.

Yiğidolar, Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde yeni sezona Stegersbach nahiyesinde yoğun bir tempoyla hazırlanırken, Bolu ve Avusturya kampında 5 hazırlık maçı oynadı. Kırmızı-beyazlı ekip Bolu kampında Al Shamal SC’yi 2-0 ve Neftçi Bakü’yü 1-0 yenik etti.