SPOR
Giriş Tarihi : 19-08-2022 16:15   Güncelleme : 19-08-2022 16:15

Çaba açısından harikaydı ve hepimiz  iyi hissettik

Çaba açısından harikaydı ve hepimiz  iyi hissettik

Çok iyi oynadığımız bir hazırlık maçını da bitirdik. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik” dedi.

"Geçmeliyiz"

Chalimbay, çabalarıyla ilgili bir soruyu yanıtladı:

"Hepimiz üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Gerçek ortada, iyi çalışanlar yapmalıyız. Avrupa'da ve Türkiye'de oynayacak iyi oyunculardan oluşan bir takım oluşturmamız gerekiyor. En çok istediğim şeylerden biri Super Bowl. Elimizden geldiğince bitirmeliyiz. Bu  Sivas tarihinde hiç olmadı. Her iki  takımın da Türkiye Süper Kupası'nda mücadele ettiğini görmek gerçekten çok güzel ve bu kulüp için  büyük bir fırsat. Bu maçtan önce ne olursa olsun antrenman yapmak zorundaydık ama bu maçtan önce yeni transferler olacağını düşünmüyorum. Bu bizim için küçük bir sorun olabilir. Takımımıza inanıyorum, harika bir iş çıkardık ve iyi bitirmeye anındabet çalışacağız. Ne olursa olsun oyuncuları güvence altına almalıyız. Ligde ve Avrupa'da bize liderlik edecek oyunculara ihtiyacımız var. Özellikle büyük takımlarda çok iyi transferler var. Geçen seneki sorunları yaşamak istemiyorum. Bunu en kısa sürede yapmamız gerekiyor. Umarım hazırlık dönemine katılacak çok arkadaşım vardır. Murat Paluli, Robin ve Karol'u geçtik."

"Sınırlarımızı aşacağız"

Tecrübeli teknik adam, Süper Kupa maçını kazanmak için Trabzonspor'la oynayacağını söyledi. Chalimbay, "Trabzonspor'a karşı elimden geleni yapacağım. Sınırlarımızı aşacağız. Super Bowl'u iyi bir formda bitirmek için elimden geleni yapacağım."

Sonunda, Chalimbai muhabir dedi ki: "Geçiş durumu nedir?" sorusuna; “Bir örs istedik. Galatasaray ile hazırlık maçı izlerken aynı yerde duruyordum.