GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-08-2022 09:35   Güncelleme : 23-08-2022 09:35

“Magnum Mini ile Akaretler’de Hayata Mini Bir Haz Arası”

Akaretler Sıraevler’in pencerelerine video enstalasyonları taşıyan Magnum Mini, binanın içerisinde bulunan Magnum Store’da Ağustos ayı boyunca herkesi kendi Magnum’unu yaratmaya davet ediyor.

“Magnum Mini ile Akaretler’de  Hayata Mini Bir Haz Arası”

Hayatta haz alınmamış tek bir günün bile kayıp olduğuna inanan Magnum, “Hayata Mini Bir Haz Arası” vermek isteyenleri 31 Ağustos’a kadar, Akaretler Sıraevler 17 nolu binada gerçekleştireceği etkinliklerde ağırlayacak.

Magnum Mini, Akaretler Sıraevler pencerelerini, haz dolu Magnum anları ile süslüyor. Magnum hem gece hem gündüz farklı video enstalasyonları pencerelere taşıyor. Akaretler Sıraevler No; 17’deki bina içerisinde Olgun Kaşıkçı ve Robin Yayla’nın Magnum için tasarladığı eserler yer alıyor. Bina içerisinde bulunan Magnum Store’a özel tarifler ve gerçekleştirecek özel davetlerle İstanbulluları Magnum Mini ile mini bir haz arası vermeye davet ediyor. Magnum Store’a uğrayanlar kendi Magnum’larını yaratırken, binanın bahçesinde günün yorgunluğuna tatlı bir ara verme fırsatı buluyor.

Magnum Mini’nin haz dolu dünyası, 31 Ağustos’a kadar, 12.00-00.00 saatleri arasında ücretsiz olarak, Akaretler Sıraevler No:17’de ziyaretçilerini ağırlayacak.