SPOR
Giriş Tarihi : 22-08-2022 11:23   Güncelleme : 22-08-2022 11:23

Bu  ülkemiz için çok önemli bir organizasyon

Bu  ülkemiz için çok önemli bir organizasyon

Konya. 54 ülkenin katılımıyla Konya'da yapılacak ilk Büyük Olimpiyatlardan bahsediyoruz. Tesis hazırlıkları devam ederken, açılış hazırlıkları da devam ediyor.  9 Ağustos'ta Konya'da yapılacak olan açılış programına başkanınızla birlikte katılacağınızı umuyoruz. Elbette bu olimpiyatlar ve Konya'mız ülkenin ve daha nicelerinin gündeminde olacak. Konya'mız, laligabetting esnafımız, turizmimiz  ve tanıtımlarımız için çok değerli ve önemli bir organizasyon” dedi.

Ana transfer planına göre, sağdaki bir stop bölgesi eksik olduğunda, Storm savunmasını güçlendirecek ve başka bir bölgeye transfer olasılığını araştıracak. Avusturya kampından sonra soruna dikkat çeken Abdullah Abchi, "İleride orta saha ve forvetlerde değişiklikler olabilir. Kulübün mali durumuna uygun  bir isim çıkarsa değerlendireceğiz" dedi. Antrenörler Fırtına'ya beklenmedik bir isim yaptı: Sheka... Lille ile sözleşmesi biten Portekizli orta saha oyuncusuna Trabzonspor'a teklif geldi. Galatasaray'da daha önce adı ciddi şekilde anılan 27 yaşındaki futbolcunun davasında Abdullah Avcı sonuç verecek.

31 maçta 4 gol

Hiçbir itibarı olmayan başarılı bir futbolcu orta sahanın ortasında her iki yönde de oynayabilir. Son zamanlarda, Sheka 31 laligabetting giriş resmi maçta iki ayağıyla da görev yaptı. Bu maçta 4 gol ve 1 asistle oynayan Portekizli oyuncu, aynı zamanda Yusuf Yadzic'in de eski takım arkadaşı...

Okan Buruk yönetiminde Galatasaray'da işe alım çalışmalarını hızlandırdı. Sarı-Kırmızılılar, uzun süredir gündemlerinde olan tecrübeli orta saha oyuncusu ile görüşmeyi kapattı.