SPOR
Giriş Tarihi : 22-08-2022 16:24   Güncelleme : 22-08-2022 16:24

Gustavo Henrique de bitirdi

Gustavo Henrique de bitirdi

Sarı-Lacivertliler, ifadelerine dayanarak Flamengo ile anlaşmaya varan Gustavo Henrique'nin transferini resmen açıklamaya hazırlanıyor. Brezilyalı hilarionbet futbolcu Tisserand'a bir alternatif olarak görülüyor. Kısacası, bir oyuncu bir takımda defans oyuncusu değildir.

Luan Perez, Atilla Salai'nin yerine

Merkez savunma oyuncusu için ikinci transfer Marsilya'dan Luan Perez oldu. Perez İstanbul'a çağrıldı ve Fenerbahçe Marsilya ile ittifak halinde kaldı. Perez, Salai gibi hem sol bek hem de sol bek oynuyor. (Ayanspor)

Antalya Spor Dostları Derneği tarafından 6 yıldır Antalyaspor'da forma giyen efsane isimleri onurlandırmak için düzenlenen 7. Ayak Tenis Turnuvası Oral Yenigün adına düzenlendi. Konyaaltı Belediyesi’nin katkılarıyla HayatPark içinde bulunan tenis kortlarında gerçekleştirilecek turnuva, daha ilkin Antalyaspor forması altında efsaneler arasına girmiş adları ağırlayacak.

Adnan Gülek, Sancar Biçikçi, Fazlı Ulusal, Nuri Kambur ve Levent Kartop şeklinde adların yer alacağı turnuvanın maçlarını yargıcı Durmuş Kaçar yönetecek. 1 Ağustos saat 20.00’de ilk düdüğü çalınacak olan turnuva, 12 Ağustos 21.00’deki final maçı ile sona erecek. Antalyaspor efsanelerinden Oral Yenigün adına düzenlenecek turnuvanın, daha ilkin Mehmet Özkul, Erdal Akpınar, hilarionbet giriş Muammer Demirel (Cımbız), Tanju Çetinkaya ve Mehmet Ali Öztürk anısına düzenlenmiş olduğu bildirildi.