SPOR
Giriş Tarihi : 22-08-2022 23:24   Güncelleme : 22-08-2022 23:24

İlk 10 haftada beş şampiyonluk takımı

İlk 10 haftada beş şampiyonluk takımı


Atan iyi hazırlanmış ve “krizi fırsata çevirmeye çalışacak. Hazır bir kadro ile sezona başladık. Birkaç küçük yaralanma oldu. Geçen yılki sakatlık ilerlemeye biraz engel oldu ama önemli bir sorun yoktu. Pek fazla kusur yoktu. Oyun açısından, ilk günden beri iyi gidiyoruz. Bu konuda daha faydalı olabiliriz. Elbette ligdeki her takıma karşı oynayacağız ama ilk 10 haftada şampiyonluk için 5 takımla pekinbet karşılaşacağız. Şu anda gol atamadık. Aklıma gelen bir rakam var ama pek gerçekçi değil. Önce oyuna bakalım. Bakalım ne kadar sıkı oynuyoruz, ne kadar iyi  oynuyoruz  ve neler yapabiliriz. Bundan sonra, puanlarımız için derecelendirmeler ve hedefler belirleyebiliriz. Bu yıl için ana hedefimiz bu” dedi.

Fenerbahçe'nin uzun uğraşları ve büyük umutları sonucunda takıma liderlik eden Jorge Jesus, 11 Nolu Portekiz Kanalı'nın sorusunu yanıtladı.

Sarıdeniz'den Fenerbahçe'ye transfer planlarından gollere çok konuşan Portekizli teknik adam, önemli açıklamalarda bulundu.

İşte deneyimli bir öğretmenin sözlerinden bazı başlıklar.

“Dünyanın her yerinden teklifler aldım. En iyi ligler sorulduğunda Everton bir teklif sundu ama ben kabul etmedim. Kazanmak pekinbet giriş istiyorum. Fenerbahçe'deyim. Hedefimiz kazanmak ve taraftarlarımız çok tutkulu."

"Tanıdığım ve bağlanabileceğim oyuncular..."

"Ana fikir tanıdığım ve kolayca iletişime geçebileceğim oyuncuları transfer etmekti. Ama Brezilya, Uruguay, Arjantin veya İspanya'dan tek bir oyuncu getirmedim. Aslında takımda İspanyolca konuşan birkaç oyuncu var ve bu daha kolay."