SPOR
Giriş Tarihi : 23-08-2022 15:25   Güncelleme : 23-08-2022 15:25

İkinci kez bir araya gelen dernek yönetimi

İkinci kez bir araya gelen dernek yönetimi

Kısa ziyaretin peşinden tesislerden ayrılırken, Başkan Aziz Çetin, altyapı futbol direktörü Sedat Karabük’ten meydana getirilen emek harcamalar hakkında informasyon aldı. 10 dakika devam eden informasyon alışverişinin peşinden Sedat Karabük önderliğindeki tüm teknik ekibe başarı dileklerinde bulunmuş oldu.

“Altyapıya ciddi yatırımlar yapıyoruz”

Antalyaspor A.Ş başkanlığının peşinden Antalyaspor Kulüp Derneği başkanlığına seçilen Aziz Çetin, “Ekip olarak tertipli parkurbet ve kontrollü bir halde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin en iyi altyapısına haiz bir kulüp olduğumuzu düşünüyorum. Bu anlamda ciddi yatırımlar yapıyoruz. Yetenek kontrolü sonucunda tesisimizde yapılan seçmelerde birbirinden başarılı oyuncular yer aldı. Futbol Altyapı Direktörü Sedat Karabük rehberliğinde özverili çalışmaları için tüm teknik ekibe teşekkür ederiz. (İHA)

Bu akşam Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat Stadı'nda güzel bir futbol havası var... Trabzonspor ve Sivasspor Süper Kupa mücadelesinde kozlarını paylaşacak. 38 yıl aradan sonra ilk kez ligi kazanan Trabzonspor, iyi vakit geçiren, rakipleriyle eşi benzeri görülmemiş bir puan farkı bulunan ve  bu kupayı üçüncü kez müzeye götürmek istiyor. Daha önce 2009-2010 ve 2019-20 Super Bowl parkurbet giriş sezonlarını kazanan Storm, yeni bir dönem öncesi bu başarısını tekrarlamaya hazırlanıyor. Sivasspor tarihinin ikinci kupasını kazandı. Geçen sezon Türkiye Kupası'nı kazanan İgidolar, ilk kez Süper Kupa finaline yükseldi.

Trabzonspor-Sivasspor Süper Kupa maçı ne zaman ve hangi kanaldan canlı yayınlanacak?

Trabzonspor-Sivaspor Süper Kupa finali bu akşam 20:45'te Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat Stadı'nda başlıyor.