SPOR
Giriş Tarihi : 23-08-2022 23:25   Güncelleme : 23-08-2022 23:25

Ki niyetiniz temiz olsun

Ki niyetiniz temiz olsun

Tüm Malatyalılar takımımızı destekleyecektir. İlk 3-4 maçın bunda çok önemli olduğunu biliyoruz. Koşullar ne olursa olsun, başarı kaçınılmazdır. Ekibimiz başarılı olacağına inanacak. Kazandığınızda, ekibinizin güveni de artar. Takımımız bu hedefe ulaşmamalı. Erkekler bu sene ligde, seneye birlik olalım ve seneye Süper Lig'e geçelim. Bu sezon takımımız Süper Lig'e rinabet çıkmak için çok çalışmalı. Kahramanlar var olmayan koşullarda yaratılır ve destanlar yazılır. Yazacak hikaye kalmadı. Ekibimize ve yeni yönetim ekibine başarılar diliyoruz"

"Malatya her zaman iddialı, başarıların şehri"

Vali Hulusi Shaheen şunları söyledi:

"Mathia yeni yönetimle restore edilecek"

“ Paylaşıyoruz Belediye başkanı ile aynı düşünceleri paylaşıyor ve Malatya'nın önce kendi kompozisyonunu oluşturacağı, sonra kulübün seviyesini yükselteceği ve daha sonra ait olduğu  süper lige geri döneceği bu süreçte Malatya'nın yeni yönetim altında tekrar toparlanacağına inanıyoruz. Onun potansiyelini ve enerjisini Malatya'da görüyoruz, Belediye Başkanımız, Valimiz ve tüm Malatyalı paydaşlarımız ekibimizin yanında. Tanrı'nın iyi bir kalple çalışan herkese yardım ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle arkadaşlarımız iyi niyetle görevlendirildi. Başarılı olmamaları için hiçbir neden yok. Öğretmenlerimize de teşekkür ederiz. Bu süreçte ekibi bir araya getirdi ve rinabet giriş büyük bir sadakat örneği bıraktı. Tebrikler efendim."

"Malatya her zaman iddialı, başarıların şehri oldu"

Arkasında Malatyalı Yeni Malatyaspor'a yetecek kadar büyük bir Malatya camiası olduğunu lütfen bildirin. Tüm Malatya markaları iddialı ve başarılıdır. Başarılı olmalıydı. Yeni Malatyaspor, Malatya'nın çok değerli bir markasıdır.