SPOR
Giriş Tarihi : 24-08-2022 23:27   Güncelleme : 24-08-2022 23:27

Büşranur Uzun, Palma'da düzenlenen

Büşranur Uzun, Palma'da düzenlenen

Gençler ve Umutlar Avrupa Şampiyonası'nda Umut kategorisini kazanan Gülkan Günddogdu, Selma Kalanç, Fatmanur Alchin ve Aylin Buyruk del Malarco. / İspanya 6-9 Ekim'de temsil edilecek.

Gövde eğitimi öğretmeni ve Bocce Ulusal Ekip antrenörü Gökhan Bozdemir, “Fazlaca minik yaştan beri sporcularımla bocce çalışıyoruz. Gençler kategorisinde betmarket 4 kişilik Genç Türk Ulusal takımının 3 sporcusu ile 4 kişilik Umut Türk Ulusal takımının tamamı Alaçamspor Bocce ekibi sporcularından oluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Emeklerimizin karşılığını almak oldukça güzel bir duygu. Hepsi Alaçam’ın köylerinde yaşayan bu kızlarımla Avrupa şampiyonasına oldukça iyi hazırlandık. 2022 senesinde 7 ulusal sporcu çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Son 4 yılda küçük bir kasaba olan Alacham'dan 11 milli oyuncu getirdik. İspanya'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bana ve oyunculara benim adıma destek veren herkese teşekkür ederim." (İHA)

Sportoto 1. Lig ekiplerinden Göztepe'de orta saha oyuncusu Aitas Cara'nın yeniden atanması konusu gündeme geldi.  Süper Lig temsilcisi Galatasaray için düşünülmeyen 29 yaşındaki oyuncunun, yeni sezon öncesi Göztepe'nin teklifini sıcak bir şekilde kabul ettiği bildirildi.

Geçen sezon Sarı-Kırmızılılar'a kiralanan Aytaç Kara, 359 dakika sahada kaldı. Çok fazla forma şansı bulamayan Aytaç'ın bu kez yedek betmarket giriş kulübesinde olacağı belirtildi. Öte yandan transfer çalışmalarını sürdüren İzmir kulübü, Beşiktaş'ın sağ kanat oyuncusu Azdin Hashic'i almak için  girişimlerini sürdürüyor.