SPOR
Giriş Tarihi : 25-08-2022 11:28   Güncelleme : 25-08-2022 11:28

Burada oynayan Brezilyalıları ve onların neler başardığını hepimiz biliyor

Burada oynayan Brezilyalıları ve onların neler başardığını hepimiz biliyor

Taraftarlarımız oldukca fanatik fakat bunun yanında sayıca oldukca büyük bir yandaş kitlesine sahibiz. Bu da beni buraya gelirken motive eden etkenlerden biri oldu.

“BURAYA GELEN BAŞKA BİR BREZİLYALI OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Buraya ulaşmadan önce Arao ile konuştum bir tek. Kendisi benden birkaç hafta ilkin buraya gelmişti. Aslına bakarsan kulübü, betzula kulübün büyüklüğünü ve taraftarları biliyordum. Ben ona daha oldukca şehirle ilgili sorular sormuş oldum. Daha ilkin oynamış Brezilyalılarla iletişime geçemedim bundan dolayı yazışma detayları bende yok. Doğal ki hepsini oldukca iyi tanıyorum ki burada yanı başımızda duvarda Alex, Cristian Baroni, Deivid ve öteki Brezilyalıları görüyoruz. Ben de buraya gelen başka bir Brezilyalı olduğum için oldukca mutluyum. Onlar benzer biçimde tarih yazmak isterim.

“KAYBETMEYİ HİÇ SEVMEM. SAHADA HER ŞEYİMİ VERMEK İSTERİM. HIRSLI, CESARETLİ VE İSTEKLİ BİR OYUNCUYUMDUR”

Her futbolcu her maçta elinden gelenin en iyisini yapmalı, ekibi için sonuna kadar savaşmalı. Toplu ve topsuz oyunda elinden gelenin en iyisini yapmalı. Ben de kendimi bu şekilde tanımlayabilirim. Kaybetmeyi asla sevmem. Sahada her şeyimi vermek isterim. Tutkulu, cesaretli ve istekli bir oyuncuyumdur. Doğal ki sahada devamlı istediğiniz performansı sergileyemeyebiliyorsunuz, iyi gününüzde betzula giriş olamayabiliyorsunuz. Fakat en azından iyi günümde olmadığımda bile bende noksan olmayacak bir şey var o da savaşmak. Yani stadyum bunu telafi edebilir. Sanırım bu yıl o yönü gösterebilirim.