SPOR
Giriş Tarihi : 25-08-2022 11:28   Güncelleme : 25-08-2022 11:28

Bir insan olarak oynuyormuş gibi hissediyorsunuz

Bir insan olarak oynuyormuş gibi hissediyorsunuz

Fenerbahçe taraftarları Türkiye'nin en büyük taraftarıdır. Taraftarlardan da destek almak istiyorum. Taraftarlarımızın da yardımıyla sahaya çıkmayı dört gözle bekliyoruz. Videoda da görebileceğiniz gibi, onlar büyük hayranlar. Umarım sahada  istediklerini yaparlar. Umarım meritslot birlikte kazanabiliriz."

Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaragücü, takımına bir stoper ekledi. Başkent ekibi, Bosna-Hersek'in Saraybosna takımından Nihad Mujakic ile 24 yaşındaki stoper ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüz, Bosna Hersek'in başarılı stoperi Nihad Muyakić ile dört yıllık sözleşme imzaladı ve yeni dönemi için çalışmalarına devam etti. Açık imza törenine katıldım."

ifadesini kullandığım Kolombiyalı kadın voleybol takımı Muratpaşa Belediyespor'un yıldızı Yvonne Montano, sağlık kontrolünden geçiyor. 27 yaşındaki sporcuya detaylı kan testleri yapıldı. Ortopedi, dahiliye, oftalmoloji, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji alanlarında muayene olmuştur. Montano ile birlikte Direktör Ali Kamberoğlu ve Teknik Komite de tıbbi muayeneden geçti.

Montano bu kez takıma katılıyor; İtalya, Almanya, Fransa, İsveç ve İsviçre için oynadı. 188 cm boyunda ve çapraz pasör olarak oynayan Montano, Franche Montagne ile birlikte İsviçre Ligi'nde en çok gol atan oyuncu oldu.

Yeni dönemim öncesinde Jorge Jesus'u teknik direktör olarak getiren Fenerbahçe, transfer dönemine girdi. Birbiri ardına meritslot giriş bombalar yağdıran Kanarya, beklenmedik bir şekilde sol bek pas yapmaya karar verince Ezgyan Alioska'nın adı Ezgyan Alioska oldu.