SPOR
Giriş Tarihi : 26-08-2022 01:29   Güncelleme : 26-08-2022 01:29

Bulunduğunu söyleyebilirim

Bulunduğunu söyleyebilirim

Nasıl sonuçlanacağını görmek için önümüzdeki birkaç günü bekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, memleketi Kula’nın her bir köşesini sporla donatırken, Kula Minik Endüstri Sitesi Yapı Kooperatifi’ne de langırt masası gönderdi. Yazları çırak olarak sanayideki işyerlerinde çalışan öğrencilerin ve tadilatı tamamlanmasının peşinden tekrardan ibadete oluşturulan endüstri camiinde eğitim gören öğrencilerin kullanımı için Bakan Kasapoğlu’nun gönderilmiş olduğu langırt oyun masası, cami cemaati, sembolbet endüstri çıraklar ve esnafların kullanımına açıldı.

Kaymakam Kemal Duru ve AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık’ın Kula Minik Endüstri Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Çınar’ı ziyaretiyle hizmete oluşturulan langırt masasının peşinden, gene Bakan Kasapoğlu tarafınca gönderilen buz hokeyinin de gençlerin ve esnafların hizmetine açılacağı öğrenildi.

Öte taraftan endüstri camiinde eğitim gören öğrencileri ziyaret eden Kaymakam Kemal Duru ve AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, öğrencilerle tek tek söyleşi ederek oyuncak dağıttı.

Galatasaray ‘da yeni sürem öncesi aktarma çalışmalarına hız verilmiş durumda. Birçok isimle görüşmeler yürüten Sarı-Kırmızılılar, son olarak sembolbet giriş Napoli’deki sözleşmesinin sona ermesiyle özgür kalan Dries Mertens için harekete geçmiş durumda. Mertens ile Türkiye’den Trabzonspor ‘un da ilgilenilmiş olduğu konuşulurken Galatasaray, resmî teklifini yapmış oldu.

Galatasaray’dan resmî teklif

Corriere dello Sport, Arap Yarımadası’ndan da teklifler alan Belçikalı yıldız için dün Galatasaray’ın somut bir teklif yaptığını belirtti. Galatasaray’ın teklifi öne çıkarılsa da net bir netice alınamamış durumda.