SPOR
Giriş Tarihi : 26-08-2022 23:03   Güncelleme : 26-08-2022 23:03

Taktik savunma kullanmıyoruz

Taktik savunma kullanmıyoruz

Bu yüzden kombinasyon tamamen netleştiğinde ve rakipleri analiz etmeye başladığımızda daha iyi savunma yapacağımı düşünüyorum.

Geçenlerde iki defans oyuncusu Berk ve Kartal'ı havuzdan çıkardınız. Şu anda net bir organizatörümüz yok. Buğrahan ve Doğuş benim dönemimde bu pozisyonu aldılar ama baskı altında top kaybı da yapabilirler. Bu  sorun yaratmaz mı?

Larkin'i oyun sistemimizde defans oyuncusu olarak kullanacağız, onunla da konuştum. Efes'te Micic ile 1-2 sırayı paylaşıyorlar ama burada privebet direkt 1 numara olarak oynayacağı için onun yanında kullanacağımız oyuncuların biraz daha defansif ve biraz daha vurucu olması gerektiğini düşünüyoruz. . - odaklı. Bu nedenle 1 numara  Berk ve Kartal'ı bu listeye dahil edebileceğimizi düşünmüyoruz. Buğrahan veya Şemhus'u bırakmak yerine  daha agresif ve Larkin'in yanında oynayabilecek bir oyun kurucu  istedik. Burada Furkan Korkmaz'ı da denedik. Geçen yıl NBA'de takımı için yaklaşık 20  oyun kurucu oynadı. Berk-Larkin veya Eagle-Larkin ikilisi ile oynamak fiziksel olarak zordur. Bu yüzden bu kararı aldık.

En dikkat çekici özelliğiniz yıldızları bir arada kullanabilmeniz. Efes'te Larkin-Micic ikilisi ile gördük. Artık Larkin-Cedi ve Furkan şeklinde üç ana privebet giriş kullanıcı olacak. Alperen, Sertaç gibi uzunlar da topu kullanmak istiyor, burada nasıl dağıtacaksınız?

Bütün takımlarda  var. Şampiyonluk için mücadele eden takımlara bakacak olursak her takımın 3-4 tane çok baskın ve yüksek skor kabiliyeti olan isimleri var.