SPOR
Giriş Tarihi : 27-08-2022 02:08   Güncelleme : 27-08-2022 02:08

AYDEMİR: Notlarını istiyorum kahvem

AYDEMİR: Notlarını istiyorum kahvem

Arkadaşlarım Acıbadem Üniversitesi'nde benimle  psikoloji okuyacaklar; katılıyoruz. Notlarınızı çok isterim ve bu süre içinde kaçırdığım dersleri özetlerseniz çok mutlu olurum. Pastalar, hamur işleri, kahve benden!

Bir kullanıcı "Hoca, Vakıf'a uyuyoruz, arkadaşım benim adımı imzalayabilir mi?" diye sorarsa. Akyol, "Sahte belgeler için çalışmayacak mıyız?" etrabet diye yanıtlıyor.

Başka bir takipçisinin şakasına cevaben güldü: "Önce rakibinin psikolojisini bozdu, şimdi düzeltecek."

Şampiyonlar Ligi Tarihi

Naz Aydemir Akyol, CEV Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finali'nde üst üste 10. maçına çıkarak bu alanda  tarihe geçti. Başarılı oyuncu kariyerinin yarı finallerinde bir kez Eczacıbaşı VitrA forması, 3 kez Fenerbahçe forması ve  5 kez de Vakıf Bank forması giyerek forma giydi.

Milli Takım Teklifi

Naz Aydemir Akyol milli takıma veda ediyor A

31 yaşındaki voleybolcu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Milli takım formama veda etme zamanı geldi, 2004'ten etrabet giriş beri bende. 2010'dan beri bu formayı büyük bir gururla giyiyorum."

İşte Naz Aydemir'in veda konuşması;

Birlikte yaşadığımız çok zor bir yılın son dakikalarına girerken, milletimizin ve dünyanın sağlık, eşitlik ve eğitim hakkının olduğu umut dolu bir dünyada çocuklarımıza başarılar diliyorum.