SPOR
Giriş Tarihi : 27-08-2022 12:08   Güncelleme : 02-09-2022 14:10

Gamescom 2022'de yeniliklerini paylaşacak

Gamescom 2022'de yeniliklerini paylaşacak

Gamescom 2022, 2K, 505 Games, Aerosoft, Amazon Web Services, AMD, Bandai Namco, BenQ, Daedalic Entertainment, HoYovere, HyperX, KRAFTON, Level Infinite (Tencent), MEDION, Neowiz, NetEase Games, Razer, Samsung, Sega Europe'da , SteelSeries, TikTok, Ubisoft, Warner Bros. Gaming, Xbox ve Xsolla gibi video oyun devleri ortaya çıkacak.

Gamescom 2022 canlı akışı, popüler Türkçe isim yayınlarından Türkçe olarak da mevcuttur. Canlı performansın detayları önümüzdeki günlerde Türkiye'nin Instagram sayfasından ve dinamobet internet sitesinde duyurulacaktır.

Açılış Gecesi Canlı yayın 23 Ağustos'ta yayınlanacak.

Etkinlik, gamescom ile eş anlamlı olan "Opening Night Live" ile başlayacak. Önde gelen oyun geliştiricilerinin ve gelecek oyunlarını duyuran ve tanıtan şirketlerin  sahne performansları canlı olarak yayınlanacak.  24-28 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek etkinlikte ziyaretçiler yer alacak.Sergi alanını ziyaret edenler, oyun dünyasının önde gelen markalarının bölgelerini ziyaret edebilecek. rol yapma oyunları, retro ve indie  alanları, en yeni oyunları keşfedebileceğiniz eğlence alanları, ailelerin iyi vakit geçirebileceği aile alanları, açık ve kapalı  eğlence mekanları, mağazalar ve çocuklar için ürünler, popüler oyunlar.

FT Antalyaspor, Spor Toto Süperliga'nın ilk haftasında evinde Galatasaray'a 1-0 mağlup oldu. Alfons Groenendijk maç sonrası düzenlediği basın toplantısında dinamobet giriş iyi ve kaliteli bir maç olduğunu belirterek tribün önündeki maçı kaçırdığını söyledi.