SPOR
Giriş Tarihi : 27-08-2022 23:10   Güncelleme : 27-08-2022 23:10

Sahası içinde top buldu

Sahası içinde top buldu

sağ köşeden kaleciye altı pas verdi. Ceesay'ın şutu son anda Sivasspor savunması ve Muammer Yıldırım'ın müdahalesiyle bloke edildi ve top kornerden gitti.

44. dakikada Veliko Biermančević Malmö'ye şutunu çekti ve Sivaspol'ün defansif dönüş pasında Anders Christiansen ceza sahasından şutunu çekti ve golü kaçırdı.

İlk yarı ev sahibi Malmö'nün 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

50. dakikada Sivasspor'un arka çizgisinde asılı kalan Veljko Birmancevic topu içeri döndürdü ve son dakikada Fredrik Ulvesstad araya girerek dumanbet rakip takıma hücum şansı tanımadı.

51. dakikada Malmo'nun savunması sol kanattan topu kaptı ve topu alan Erdoğan Yersiliyurt içeri girdi.

54. dakikada Sivaspol'ün sağ kanadında Max Gradle ve Keir James'in yaptığı duvar sonrası Gradle topu Kerem Atakan Keskin'e pas veriyor. Kerem Atakan Kesgin penaltı noktasına yakın bir yerde topu aldı ve Johan Dahlin'e yenildi.

58. dakikada Malmö üçüncü gole çok yaklaştı. Bu kez Anders Christiansen'in uzak direkten şutu dokunulmaz oldu, çünkü topu sağ kanattan alan Veliko Bimančević, Muammer Yıldırım ile karşılaştı.

61. dakikada Kerem Atakan Kesgin Sivasspor adına oyundan ayrıldı ve Charilaos Charisis oyuna girdi.

64. dakikada, Isaac Selin'in Malmö'den Joseph Sese'nin sağ kanattan yaptığı kafa vuruşu dumanbet giriş yükseldi.

Sivaspol'de 66. dakikada Erdoğan Jesiliyurt orta sahada topu topladı ve rakibin ceza sahasına girerek sağ kanatta Max Gradel ile karşılaştı.