SPOR
Giriş Tarihi : 28-08-2022 19:11   Güncelleme : 28-08-2022 19:11

Getirmek için hep birlikte sabırla çalışacağız

Getirmek için hep birlikte sabırla çalışacağız

Beni en çok etkileyen Rasmus'un Southampton'ın altyapı yöneticisini ikinci ziyaretiydi. O zamanlar altyapılarımızla çok ilgileniyordu. Bu davranış bana Göztepe ile ilgili neler yapabileceğimize dair bir fikir veriyor. Bundan sonra, Spor Cumhuriyeti futbolu devraldı. Son 2-3 aydır transfer sürecinde  söz sahibi oldular. Bugün bu ortaklık resmiyet kazandı. Tüm camiayla betgaranti birlikte bu yeni başlangıcı olumlu yönde kullanacağımıza inanıyorum. Benim için çok mutluyum. Gztepe'yi futboldan anlayanlara verdiğime inanıyorum. Onlara destek olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

Rasmus Ankersen: Buradaki tutku gözümüze çarpıyor

Sport Republic'in sahibi ve  yeni Göztepe başkanı Rasmus Ankersen, Göztepe ve İzmir'de bulunmaktan mutluluk duyduğunu söylüyor. Rasmus Ankersen, Göztepe'de özel bir şeyler olduğunu hissettiğini belirterek, "Zor bir iş başlamak üzere. Göztepe son yarışımda zor zamanlar geçirdi ama buradaki coşku dikkatimizi çekti. Göztepe'de çok coşkulu taraftarlar, harika stadyumlar ve tesisler var. Şirketimizin yatırım yaptığı şey budur. Türkiye büyük potansiyele sahip bir ülke. 80 milyondan fazla insan futbolu seviyor. Her şeyden önce bir çok şeyi futbol kanalları ile bir arada görebiliyoruz. Bu anlamda  futbola yatırım önemlidir. Buradaki potansiyel bizi heyecanlandırıyor" dedi.

Rasmus Ankersen: Sürdürülebilir bir şekilde başarılı olmaya çalışacağız

Rasmus Ankersen, Gztepe'yi Çin Süper Ligi'ne geri getirmek için çok heyecanlı olduklarını söyledi. Futbol tecrübeme bakarsanız betgaranti giriş yavaş yavaş geliştiğimi görürsünüz.