SPOR
Giriş Tarihi : 29-08-2022 13:13   Güncelleme : 29-08-2022 13:13

Koltuğuna Özgüç Türkalp oturacak

Koltuğuna Özgüç Türkalp oturacak

EuroBasket 2022 elemeleri önümüzdeki hafta başlayacak. Halihazırda üç kez EuroBasket'e katılan Portekiz milli basketbol takımı, 25 Ağustos'ta Romanya ve 28 Ağustos 2022'de Kıbrıs Cumhuriyeti ile karşı karşıya gelecek. Portekizli basketbolcular bu önemli maç öncesi antrenman yapmak için İstanbul'a gittiler ve bu maç için Bağcılar'ı seçtiler. tren. Bağcılar ilçesindeki Göztepe Spor Kompleksi'ni seven rossibet sporcular hazırlıklarına burada devam ediyor.

Travante Williams: "Bağcılar'ı seviyorum"

Antrenmanlarına ısınma hareketleri ile başlayan sporcular hemen  topla antrenman yaparlar. Portekiz'in yıldız kadrosunda yer alan Travante Williams, çalışmaların  iyi gittiğini söylüyor. Beş yıldır milli takımda oynadığını söyleyen Williams, "Burada olduğum için çok mutluyum. Takımın  daha iyi alışması için buradayız. Sahalar çok güzel.  insanların maçı izleyebileceği çok güzel bir mekan." Williams, Bağcılar'ı çok sevdiğini söyledi ve sonunda "Bağcılar'ı seviyorum" dedi.

Özdemir başarılar diler

Portekiz milli takımını İstanbul'un en iyi tesislerinden biri olan Göztepe Stadı'nda ağırlayan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, sporculara elemelerde  başarılar diledi.

Hedef Çin Süper Ligi'ni kazanmak olan Fenerbahçe'de transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. UEFA Şampiyonlar Ligi rossibet giriş elemelerinde Dinamo Kiev'e elenen Sarı Deniz Mavili ekip, Avrupa Ligi play-off maçında Avusturya Viyana ile karşı karşıya geldikleri ilk deplasman maçında rakiplerini 2-0 mağlup etti. UEFA Avrupa Ligi. Deplasmanda Kasımpaşa'yı 3 puanla 6-0 mağlup etti.