SPOR
Giriş Tarihi : 29-08-2022 16:13   Güncelleme : 29-08-2022 16:13

Umraniyeespor'un Galatasaray'ın tek golle galibiyetle ayrılmasını izleyecekti

Umraniyeespor'un Galatasaray'ın tek golle galibiyetle ayrılmasını izleyecekti

Bu sefer imzalamaya çok yakın olacaktı. Huang Hong'un bir yıllık maksimum 11-5 milyon euro maaşla transferi tamamlayacağı bildiriliyor.

Anthony Nwakem, Galatasaray'ın Ümraniyah Sports'u 1-0 mağlup ettiği maçı İstanbul'daki özel bir otelin terasından izledi.

Okan Bey çok istiyor

Nwakame, 120 Çin Süper Ligi maçında 41 gol ve 36 gol kaydetti ve Trabzonspor'un son galibiyetinin kilit oyuncularından biriydi. Aslan'ın teknik tescobet direktörü Okanbrook, Nijeryalı yıldızın kapalı savunmaları açma yeteneğini de kullanmak istiyor. Galatasaray da transferin iyi gitmesi durumunda manşetlere çıkıyor ve sol  forvet olarak kabul edilen bazı yabancı yıldızları transfer ediyor.

Bu arada Fenerbahçe'de bir golcü daha anıldı: Moussa Marega... Malili oyuncular da son dönemimde gündemdeydi, sadece Suudi Arabistan'ın Arap takımından Al Hilal imzası vardı. 31 yaşındaki forvet, 2015 ve 2021 yılları arasında Portekiz liginde forma giydi ve Maritimo, Guimaraes ve Porto'da forma giydi.

Marega, Jorge Jesus'a çok tanıdık bir isim. Tecrübeli teknikerlerin, listedeki diğer oyuncuların eşleşememesi durumunda Mali'nin forvetine devam edebileceği konusunda yönetime tavsiyelerde bulunduğu anlaşılıyor.

Azaltma koşulları

Ayrıca Fenerbahçe'nin Moussa Marega'nın maliyetiyle ilgili soruşturma başlattığı açıklandı. Başarılı oyuncunun ekibinden tescobet giriş memnun olmadığı ve Avrupa'ya dönmek istediği söyleniyor. Suudi Arabistan'da sadece Marega yılda 6 milyon Euro'dan fazla kazanıyor ve sözleşmesinin bitmesine iki yıl kaldı.