SPOR
Giriş Tarihi : 30-08-2022 14:17   Güncelleme : 30-08-2022 14:17

Biraz zaman ama ben

Biraz zaman ama ben

Başakşehir'e gelmek istiyorum, bu kulübü tanıyanlarla konuştum, önceden tanıdığım bir kulüptü. Antrenörleri tanıyorum, oyuncuları tanıyorum. Seçeneklerim için iyi çalıştı ”dedi.

Baskşehir strateji ve planlama direktörü Traore'ye Eddie Newton'un hareketinde rol oynayıp oynamayacağı soruldu. Bana kulüp için iyi haberler verdi. Adebayo ile de konuştum ve onu da eklemek istiyorum. "

Bertrand Traore sonunda hedefinin net olduğunu belirterek, "Katkıda bulunmak için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum, bu yıl kulübe trendbet destek olmak istiyorum. Birçok kulüpte farklı pozisyonlarda oynadım. . Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. saha" dedi.

Maçı tribünlerden izledi

Premier Lig'in 3. haftasında Başakşehir, Kayserispor'u 2-0 mağlup etti.  Başakşehir formasıyla ilk maçına 80. dakikada Mesut Özil çıktı. İlk 3 maçta 7 puana sahip olan Başakşehir, kale içinde gol göremezken 6 gol kaydetti. Yeni transfer Traore de maçı tribünlerden izledi.

Türk futbol tarihinin ilk yabancı cumhurbaşkanı olarak halen Göztepe'de görev yapan Danimarkalı işadamı Rasmond Ankersen de tribünlere çıktı. Maçı Sport Republic başkanı Henrik Kraft ve Göztepe'nin yüzde 70 hissesini satın alan eski başkan Mehmet Sepil ile birlikte izleyen Ankersen, tribünlerde çoşkuyla kaldı. Ankerson ayrıca cep telefonuyla koreografi kaydetmekle de çok ilgileniyor. Sportif direktör trendbet giriş olarak Göztepe ile üç yıllık sözleşme imzalayan Hırvat Ivan Mans da ilk maçına saha dışında çıktı.