SPOR
Giriş Tarihi : 07-09-2022 01:15   Güncelleme : 07-09-2022 01:15

Genç futbolcunun sözleşmesinde satın alma opsiyonu bulunmuyor

Genç futbolcunun sözleşmesinde satın alma opsiyonu bulunmuyor

Bordeaux'nun Blues'ları bu seçenekle uzun süredir mücadele ediyor. Sadece Ajax buna izin vermez. Antrenör Abdullah Avcı, Fırtına oyuncularının hafta başında takımla çalışmaya başlamasını şiddetle istiyor. Ayrıca Naci'nin sözleşmesinde herhangi bir zorunlu rekabet maddesi bulunmamaktadır.

Tüm bölgelerde saldırgan

13 Haziran 2003 doğumlu Naci Ünüvar, sol kanatta görev yapıyor. Naci, seçilirse orta saha görevlerini de üstlenebilir. Türk asıllı Hollandalı lirabet futbolcu sağ ayağını etkili bir şekilde kullanabiliyor. Naci, kariyerine Ajax altyapısında başladı. Kısa süre sonra Ajax'ın U17, U19, U21 ve A takımlarının başına geçti.

Kopenhag'a elenen Trabzonspor'un Antalyaspor'u yenmesiyle moral de bozuldu. Teknik direktör Abdullah Avic, ligde Galatasaray ile oynanacak maçın çıkış başlangıcı olduğunu düşünerek Çarşamba gününden bu yana sadece motivasyon çalışmalarına odaklandı. Bu süreçte oyuncularla 4  uzun süreli görüşme yapan Avcı, takımın beynini yıkadı. Oyuncularını herkese şampiyonların kim olduğunu hatırlatmaya çağırdığı söylenen deneyimli teknisyen, "Ayağa kalkıp kim olduğumuzu gösterme zamanı" dedi.

Kabus bitti

Deneyimli teknik adam, oyuncularına Antalya'ya karşı aldığı bir yenilgiyi daha unutturdu ve dün tamamen taktik bir çalışmayı tamamlayarak lirabet giriş Devler Ligi'nde taviz verdi. Fırtına Profesörü, Galatasaray'a yönelik komployu tek tek, zaferi düşünerek özetledi.

Galatasaray, bu sezon Çin Süper Ligi'ndeki ilk büyük maçını, sakatlığı bulunmayan Mitscher dışında henüz tamamlanmayan Trabzonspor'da oynayacak. Sadece teknik komitede Leo Dubois, Luyindama, Ömer Bayram ve Taylan yer almadı.