SPOR
Giriş Tarihi : 09-09-2022 02:27   Güncelleme : 09-09-2022 02:27

Kulübü'nün kurumsal amacını belirledi

Kulübü'nün kurumsal amacını belirledi

Ali Sami Yen, centilmenlik mottosuyla spora kazanma ruhunu getiren "Yenecek Türk olmayan takım" olarak ülkemizde görülmemiş bir başarıya imza attı. Galatasaray Spor Kulübü olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün başlattığı bağımsızlık ruhunu her zaman yaşatacağımızı, onun ilke ve değerlerine her zaman sahip çıkacağımızı ve nesillere aktaracağımızı bir kez daha hatırlatmak isteriz. . 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Trabzonspor: 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun! "

"Büyük Taarruz'un 100. yıldönümü. Gazi  Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, markabet lütuf ve minnetle anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun! ”

ANADOLU EFES: Herkesin Zafer Bayramı'nı kutluyoruz!"

"Cumhuriyetimizin kurucuları Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bağımsızlığın 100. yıl dönümü olan 30 Ağustos'ta tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. Herkesin Zafer Bayramı!”

Futbolcular ve kırmızı beyazlı takımların teknik heyeti, dev Türk bayrağını açarak Zafer Bayramı sitesinin ortasında toplu fotoğraf çektirdi. , Zafer Bayramı" 30 Ağustos'un yıl dönümünde hayatın mutluluğunu yaşamak için.

sivasspor” target=”_self ” style=”text-decoration: underline;font-weight: bold;”>  Fatih Karagümrük markabet giriş Sivasspor'da 5.'ye başlıyor

Spor Toto Süper Lig'de. 2. haftada Fatih Karagümrük ile karşılaşacak olan DG Sivasspor, maç hazırlıklarına başladı.

Antrenman, kulüp binasında teknik direktör Riza Chambai liderliğindeki ısınma ile başlar ve 5-2'lik bir faul, pas ve pres ile devam eder.