SPOR
Giriş Tarihi : 10-09-2022 01:28   Güncelleme : 10-09-2022 01:28

Takımın eksikliklerine rağmen doğru olanı yaptığını özetleyen Başkan

Takımın eksikliklerine rağmen doğru olanı yaptığını özetleyen Başkan

"Taraftarlarımıza evimizde ilk maçımızda galibiyet vermek istiyoruz, sadece sezonu alıyoruz İlk sahadan ayrıldı. Eksiklerimize rağmen mücadelelerimiz önümüzdeki haftalarda daha iyi olacağımızı gösteriyor. "Ne olursa olsun toplanıp yola çıkıyoruz" dedi.

Beşiktaş, ligdeki ilk üç maçında yenilgisiz, en iyi ortağının 7 puan önünde ve  transferde bomba patlatmak istiyor. Everton'da bir transferle mutlu tulipbet sona çok yakın oynayan dünyaca ünlü İngiliz futbolcu Dele Alli'nin gündeminde hem siyahların hem de beyazların gündeminde yer alıyor.

Oyuncularla etkileşim tamam

Beşiktaş'a transferine çok yakın olan Dele Alli ile küçük bir sorun, transferi geciktirdi. Dele Alli'nin hamlesiyle ilgili bir gerçek daha gün ışığına çıktı. İngiliz yıldız Dele Alli'ye geri sayım yapan siyah beyazlı oyuncuların önündeki tek engelin satın alma opsiyonu olduğu bildirildi. Beşiktaş'ın İngiltere ile anlaşması yok. 10 geldi.

Lampard'dan Flashwords

Premier Lig ekiplerinden Everton teknik direktörü Frank Lampard,  Dele Alli hakkında açıklama yaptı ve Beşiktaş'tan transfer tamamlanmak üzere. İngiltere Lig Kupası tulipbet giriş 2. Turda Everton, Fleetwood'u deplasmanda 1-0 yenerek tura devam etti, Lampard ise maçtan sonra bir açıklama yaptı.

'pass' target="_self" style="text-decoration: underline;font-weight: bold;">Pass '

Frank Lampard, Dele Alli'nin daha sonra Beşiktaş'a taşınacağını kabul ediyor. İngiliz teknik direktör, "Dele Alli, Beşiktaş'a git. Pek olmadı, çok yakındı" dedi.