SPOR
Giriş Tarihi : 10-09-2022 12:29   Güncelleme : 10-09-2022 12:29

Dakikada Galvo'nun gördüğü kırmızı kartla noktaladı

Dakikada Galvo'nun gördüğü kırmızı kartla noktaladı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, zorlu maç öncesi düzenlediği basın toplantısında önemli bir açıklama yaptı.

Tecrübeli Portekiz teknik direktörü bunu şöyle açıkladı:

"Grupta kalmak istedik. İlk maçı 2-0 geride bıraktık. Ama bu garanti değil. Bu maçı kazanmak istiyoruz. Grupta kalırsak  4. paketten katılacağız. İlk paket için zamanında gelmeliyiz. Bu yarışmalar sıralamamızı yükseltmek için çok önemlidir. "

"Futbol benim açımdan futbol hiçbir zaman tek yönlü bir yol olmadı. Tüm takım sporlarında takımlar oyun sırasında sürekli padişahbet sistem değiştirir. Bunu anlayamayan bir öğretmen futbolu geliştiremez. Biz birden fazla sistem kullanırız. . Bir, ve gittikçe daha iyi hale geliyoruz."

"Bu alıştığım bir kural değil"

"Yabancı kurallar benim alışık olduğum bir kural değil. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Portekiz'de olsaydım  11 Türk oyuncuyla oynayabilirdim. Bir karar vermemiz gerekiyor ve karar vermek için 2 haftamız var. Listede kimlerin olmadığına biz karar vereceğiz. "

Joao Pedro Son Durum

"Joao Pedro buraya geldikten iki gün sonra kas sakatlığı geçirdi. Bu ciddi bir yaralanma. Bir aydır oynayamıyorum. Adana Demirspor padişahbet giriş maçında onu tehlikeye atmadık. Fizyolojisi harika olmasa bile bir sonraki lig maçına klinik olarak  hazır olacak. "