SPOR
Giriş Tarihi : 12-09-2022 23:58   Güncelleme : 12-09-2022 23:58

Arama başlattı

Arama başlattı

İranlı forvet, geçen sezon sözleşmesi sona erdiği için sadece 2.5 milyon € karşılığında Lefrekusen'e transfer oldu. Şimdiye kadar sadece 27 yaşındaki oyuncu  beklentileri karşılayamadı.

16 resmi maçta sadece 1 gol atabildi. Fenerbahçe, Alman ekibine Azmoun'u sordu. Bayer Leverkusen'in Lucas Arario'yu satmasının ardından İranlı oyuncudan grandbetting ayrılmak istemediği anlaşılıyor. Transferin yalnızca 12 milyon Euro'luk bir teklif alındığında "değerlendirileceğini" unutmayın.

Muriel'de pazarlık yapın

Fenerbahçe'de Luis Muriel'in adı ortaya çıktı. Atlanta, Rasmus Hoylund'u kadrosuna kattıktan sonra, yönetim Kolombiyalı yıldızın yerini aldı. İtalyan basını, Atalanta'nın 15 milyon avroluk bir fiyat etiketi ile kapıyı açtığını söyledi. Sarı-lacivertliler için plan, önce Muriel'i ikna etmek, ardından müzakere masasına daha sıkı oturmak. 31 yaşındaki oyuncu şu anda takımın üçüncü forvet oyuncusu.

Fenerbahçe, yıldızla el sıkışırsa Atalanta ile 5-6 milyon euro civarında bir anlaşmayı sürdürmeye çalışacaklar. Bugün sadece UEFA sıralaması  verileceği grandbetting giriş için kolay bir transfer olmadı.

Batshuayi'nin Yeni Şirketi

Yönetim Michy Batshuayi'yi ortalama 15 gün önce bitiş çizgisine getirdi. Transferin yalnızca taraftarların ve topluluğun tepkisi güçlü olduğunda iptal edildiği bildirildi. Avrupa Ligi'nin yeni golcülerinin dakikaları tükeniyor ve neredeyse hiç kimse sözleşme imzalamadı. Bu nedenle Fenerbahçe'nin Belçikalıyı 'son umutları' olarak tekrar gündemine aldığı belirtildi.

Chelsea, sözleşmem sonunda sözleşmesi sona erecek olan Batshuayi'ye her türlü teselliyi sunmaya hazır.