SPOR
Giriş Tarihi : 13-09-2022 12:01   Güncelleme : 13-09-2022 12:01

Teklif tekrar geldi

Teklif tekrar geldi

Teklif 24 saat içinde onaylandı. Tek şartı, tanık ücretlerinin en fazla üç taksitte ödenmesidir.

İki taraf daha sonra Çarşamba öğleden sonra oyuncular ve temsilcileriyle saatlerce süren müzakereler yoluyla transferi resmileştirdi. Maxi Gomez'in Türkiye ziyareti, Cornelius'un Kopenhag'a taşındığı haberlerinin ardından planlanıyor. Uruguaylı yıldız, iki günlük bir dönüşün ardından Türkiye'ye giriş yapıyor.

Maxi Gomez: Çok mutluyum!

Bordeaux Blues'un yeni transfer oyuncusu Maxi Gomez, Trabzonspor'a katıldığı için çok mutlu ve şanslı olduğunu, Türkiye'ye geldiği için Bets10 çok mutlu olduğunu söyledi. "Trabzonspor'a imza attığım için çok mutluyum. Umarım bir an önce takımıma uyum sağlar ve büyük katkı sağlarım."

Trabzonspor Başkanı Ahmed Aoğlu, Gomez İstanbul'u karşıladı. Başkan Aoğlu, Gomez ile fotoğraf çektirdikten sonra kısa bir açıklama yaptı. Ağaoğlu, "Hayırlı olsun" diye devam ederek, "Transferi biraz daha sessiz hale getirdik. 36-48 saatte biteceğini söyleyebiliriz" dedi. , "Bu transferler yayınlanmamalı. Medyaya yansıdığı anda farklı bir his uyandıracak. En iyisi bunu sakince yapmak. Bunu sanırım bets10 giriş hepimiz yapıyoruz" dedi.

https://twitter.com/Trabzonspor/status/1565659551700946944

Fenerbahçe'ye gönderildi

Bordeaux Bleu kapsamında ismi sıkça anılan Fenerbahçe  Maxi Gomez, Transfer sırasında takımına katılan ve büyük etkisi olan Bordeaux Mavilly, "Bazı golcüler forma giyip imza attı. Hatta bazıları giymeden bile..." Bu ifadeleri kullanarak kısa sürede karşılaştığı videoda büyük yankı uyandıran Fenerbahçe'ye atıfta bulundu.