SPOR
Giriş Tarihi : 13-09-2022 23:02   Güncelleme : 13-09-2022 23:02

Siyah Beyazlılar, maça hazırlıklarına devam etti

Siyah Beyazlılar, maça hazırlıklarına devam etti

Her şey antrenör Valerien Ismael'in rehberliğinde antrenman, kondisyon ve taktik çalışma ile ilgili. Antrenman ısınma koşuları, pozisyon koşuları ve esnemelerle başlar ve pas ve taktik idmanlarla biter. Kapalı kapı eğitimi ortalama 1sa30 sürdü.

Premier Lig ekiplerinden Everton'dan Blackhawks tarafından görev süresinin sonuna kadar kiralanan Dele Ali, takım için hazırlıklara başladı. Antrenmandaki betpipo neşeli görüntüsüyle dikkat çeken İngiliz yıldız, yarınki maçı da Ankara Guju'ya karşı oynayacak. Beşiktaş bugün saat 17.00'de MKE Ankaragücü maçı için hazırlıklarını tamamlayarak BJK Nevzat Demir'in kampına girecek.

Premier Lig'in ikinci haftasında Galatasaray taraftarları, Pazartesi akşamı oynanacak Gaziantep maçının biletleri indirimde olduğu için harcıyor. Aynı oran geçerlidir. Markette sunulan 49.611 biletin tamamı satıldı.

Galatasaray ile Gaziantep arasında Neff Stadı'nda oynanan mücadelenin dördüncü haftasında yönetim yine tribünleri doldurmak için harekete geçti.

Özellikle kombine bilet sahiplerine seslenildiğinde, mekana gelemeyenlerin yine de gelecek sezon kombine indiriminden yararlanabilmeleri için betpipo giriş biletlerini aktarmaları gerektiği mesajı verildi.

Galatasaray yeteri kadar transfer yapamıyor. Transfer döneminin sonuna kadar sarılılar ve kırmızılılar bu kez Almanya'ya taşındı. Cim Bom'un programında 25 yaşındaki Fribourg kanat oyuncusu Roland Salle yer alıyor. 1,83 Macar yıldız teknik direktör dün İstanbul'a geldi ve iki ayağını da kullanabiliyor, kanat arkası ve forvetlerde görev yapabiliyor.