SPOR
Giriş Tarihi : 19-09-2022 02:01   Güncelleme : 19-09-2022 02:01

Rıza Çalımbay öğrencileri evlerinde kazanarak kötü duruma son vermeyi hedefliyor

Rıza Çalımbay öğrencileri evlerinde kazanarak kötü duruma son vermeyi hedefliyor

Ankara Guku'yu 4-1 mağlup eden Kara Gümüş, deplasmanda Alanyaspoor ve Beşiktaş'ı mağlup ettikten sonra seride geride kaldı. Pirlo'nun İstanbul ekibi 3 puanla 13. sırada yer alıyor.

Sivasspor-Fatih Karagümrük Olası 11:

Sivasspor: Ali Şasal, Murat, Goutas, Appindangoye, Uğur Ziraatçi, Keita, Hakan, Charisis, N'Jie, Gradel, Kir James

Fatih Karagümrük: Viviano, Salih Durson, Banja, Dreisevic, Kanel Elgin, Ozdoev, Shukurov, Kohli, Jimmy Durmaz, Borini, Diagne

Bu vesileyle Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki tesislerine yapılan saldırıyı  şiddetle kınıyor, bu tür olayların  son bulmasını temenni ediyoruz. Öncelikli formenbet sorumluluğu kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirmek olan basını, bu tür hassas konularda yayım ilkelerine uymaya ve provokatif olabilecek haberlerden kaçınmaya çağırıyoruz.

Dünya Motokros Şampiyonası'nın son durağı MXGP Türkiye'de heyecan dolu yarış  bugün Afyon Yarış Merkezi'nde başlıyor. Antrenmanların sıralaması, ardından 4 kategoride oluşturulan ilk ücretsiz antrenmanlar. Ardından Avrupa Motokros Şampiyonası (EMXOPEN) ve Dünya Kadınlar Motokros Şampiyonası'nın (WMX) ilk yarışları gerçekleşti. Türkiye MXGP'nin ilk günü Motokros Dünya  Şampiyonası (MXGP) ve formenbet giriş Gençler Dünya Şampiyonası (MX2) elemelerinde sona erdi.