SPOR
Giriş Tarihi : 20-09-2022 13:53   Güncelleme : 20-09-2022 13:53

İnanılmaz bir karakteri var

İnanılmaz bir karakteri var

Mutlu bir gün daha yaşayabiliriz. Yaşananlar asla silinemez ama bir kadın olarak amacım, sahadaki insanlar onun hakkında ne söylerse söylesin, onun takdire şayan bir karakteri olduğunu söylemek. Onunla geçirdiğim her an, evimize bir hırsız girerse ailesini ve takım arkadaşlarını koruyacağı açıktı. Seni seviyorum bebeğim, birisi sana karşı  olsa bile, ailen ve arkadaşların betmoney çok iyi biliyor ki sen asla koşucu olmadın. 12. evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun. ”

Cim Bom, dünyaca ünlü golcü Mauro Icardi'nin transferini tamamlamak için geri sayıma başladı. Şu anda Miami'de bulunan Arjantinli forvet, yarından sonra resmen Aslan olacağı İstanbul'a ayak basacak.

Mauro Icardi artık geri sayıma başladı. Bu sezon Fransız devleri Paris Saint-Germain tarafından değerlendirilmedi ve baş antrenör Christophe Galtier tarafından Şampiyonlar Ligi kadrosuna dahil edilmedi. Lattasaray forması. Arjantinli forvetin transferi konusunda Paris Saint-Germain ile anlaşmaya varan sarı-kırmızılılar, sağlık kontrolünün ardından veteranın transferini resmen betmoney giriş açıklamaya hazırlanıyor.

Hazırlıklar  başladı

Alınan bilgilere göre şu anda Miami'de ailesiyle birlikte dinlenen 29 yaşındaki forvetin yarın en geç İstanbul'a ayak basacağı bildirildi.