SPOR
Giriş Tarihi : 21-09-2022 02:54   Güncelleme : 21-09-2022 02:54

Bizim için en önemli şey sizin kişisel standartlarınızı yansıtmasıdır

Bizim için en önemli şey sizin kişisel standartlarınızı yansıtmasıdır

 

İstediğimiz şeyin normal olduğunu anlaması zaman alacak. Şu anda kadromuzda  4 iyi forvetimiz var. Genellikle bu alanda takımda 4 veya 5 oyuncu olmasını isterim. Böyle iyi bir oyuncuya sahip olduğum için çok mutluyum. Kim gelirse gelsin ön sahamızın kalitesi düşmeyecek" dedi.

Demir Grup Sivaspol, UEFA Avrupa  Ligi G Grubu'nda Braggs ile karşılaşacak Lavia, teknik direktör Riza Calembai ve futbolcu Charilaos Charisis karşı karşıya geliyor. 4 Eylül'de Sivas Stadı'nda maç öncesi maçın oynanacağı  basın toplantısı. Başantrenör Rıza Çalımbay, 3 yıldır Avrupa'da olduklarını hatırlatarak, "Çok güçlü takımlarla oynuyoruz. Gene de o güçlü takımlardan biri. Son üç maçlarına bakarsanız takımlar betssen içinde bir takımlar. 4-0, 6-0, 7-0 vs. gibi net galibiyetlerle şampiyonanın... Her yerde tehlikeli takımlar var, bu yüzden her şeyden önce çok iyi bir forma konsantre olmak gerekiyor, her şey yolunda olmalı. Bu gruptan ayrılacağımıza inanıyorum. Bence bu gruptaki iki takım, biz ve Slavia Prag, grup aşamasında birbirleriyle oynuyorlar. Ama kesinlikle diğer takımları da küçümsemiyoruz. Çünkü onlar kendi ülkelerinin şampiyon takımı. Bu yüzden bölgemizde oynayacağımız maçları bitirmek için betssen giriş iyi durumda olmamız gerekiyor" dedi.

"Takımdan çıkabilecek bir takımız"

Son lig maçlarında iyi oynadıklarını ancak kazandıkları yer hakkında yorum yapamadıklarını söyleyen Çalimbay, "Takımımız gelişiyor ve yeni arkadaşlarımıza adaptasyon süreci giderek gelişiyor.