SPOR
Giriş Tarihi : 22-09-2022 23:57   Güncelleme : 22-09-2022 23:57

Bir dizi hata devam ediyor

Bir dizi hata devam ediyor

 

Brezilyalı defans oyuncusu tecrübesine uygun olmayan bir penaltı kullansa da ilk yarı bitmeden Ferencvaros farkı iki sayıya çıkardı. Trabzonspor iyi bir gol attı ve iyi yedi ve kalitesiyle orantısız 3 amatör golle turu tamamladı.

Bütün kartlarını oynadı

İkinci yarıda Hunter aynı anda 3 atış yaptı. Tecrübeli teknik direktör Densville'i stopere taşıyarak Allen'ı sol bek pozisyonuna getirirken Yusuf Yazic ve Hamsik'i sahaya attı. Umut Bozok'un hamlesi ancak değişiklikler sonucu 60'a çıkarmazsa Avcı'dan geldi. Öte yandan Ferencvaros, skor çizgisinin doğal bir sonucu olarak iyi gidiyor ve hızlı hücum hedefleri arayan 10 oyuncu daha var. Trabzonspor adaxbet aradıkları fırsattan biraz daha hızlı dönmeye başlayınca, Ümit Bozok 71. dakikada Gomez'in mükemmel pasıyla farkı 1'e indirdi. Djaniny'nin de eklenmesiyle Trabzonspor hücum aslarının hepsini oynamasına rağmen rakiplerine açılamadı. Bordeaux Blues'lu defans oyuncusu, Jusuf Yazic'in golü ofsayt nedeniyle geçersiz kılınınca tamamen yere yığıldı. Açıkçası, oyunun temposu ve ritmi sorunu dün hala oradayken, asıl sorun 10'lu rakiplerin kolayca 2  gol yemesine izin vermekti. Avrupa'da böyle amatör adaxbet giriş goller yenildiğinde, kazanmak bir rüyadır.

Trabzonspor, Edin Viscar'ın talihsiz sakatlığının ardından Georges Massoulas'ın kitabını yeniden açmak için yan bölgeyi güçlendirmek için düğmeye bastı. Olympiakos ile son dönemde ciddi şekilde gündemde olan Yunan yıldız  için yapılan görüşme, görüşmelerde önemli ilerleme kaydedilmesine rağmen süreyi kapatamadı. Bu geçmiş dönemde oldu.