SPOR
Giriş Tarihi : 23-09-2022 01:58   Güncelleme : 23-09-2022 01:58

Katılan Gaming in Turkey

Katılan Gaming in Turkey

Fuarda Türkiye'deki oyun faaliyetlerini ve gelişmelerini dünyaya tanıttı ve Türkiye'de oyun ve eSport faaliyetlerini yürütmek üzere işbirliğine imza atmak için farklı ülkelerden markalarla bir araya geldi.

Takip edilecek milyonlarca ticari fuar

Her zaman olduğu gibi, bu yılki gösteri açılış gecesinde canlı performanslarla açılıyor. Birçok oyun, dünya çapındaki canlı yayınlarda gamescom aracılığıyla ilk kez oyuncularla tanıştırıldı. Gösteri, dünya çapında 12 milyon izleyici tarafından izlenen Sonic Frontier, Dune: Awakening, P's Lies, Gotham Knights, Lord of the Fallen, Hogwarts Legacy ve  Outlast Trials gibi oyunları içeriyor. Açılış gecesi canlı şovuna 10 dakika luvibet kala, Twitter 1 numaralı küresel trend ve Twitch oldu.

Yayın Türkçedir

Gamescom'un Türk partneri Gaming in Turkey'in iş birliği ile hazırlanan program, popüler isim yayınlarında Türkçe olarak yayınlanıyor. Turgut "turgutuc" Uç, Batuhan "Videoyun" Bozkan ve Volkan "grimnax" Yıldız'ın gösterileri 70.000'den fazla izleyici çekti. Gamescom 2022, hem çevrimiçi hem de kişisel olarak büyük ilgi gördü. Gamescom 2022 çevrimiçi yayını 130 milyondan fazla görüntüleme aldı ve 2023 etkinliğinin luvibet giriş tarihlerini açıkladı. Gamescom, 22-27 Ağustos 2023 tarihleri ​​arasında geri dönecek ve tüm oyun dünyasının dikkatini çekecek.

Yeni transfer Tayfur Bingle, Beşiktaş'a katılmaktan mutluluk duyduğunu ve mutlu olduğunu şu açıklamayla dile getirdi:

"Arzumun bittiğini ve aşıkların kavuştuğunu söyleyebiliriz. Göç süreci yeterince zaman aldı. Her an taşınmayı bekliyorum.