GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-09-2022 09:25   Güncelleme : 29-09-2022 09:25

Champion, 2022 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Sneaks Up Mağazalarında!

Champion, 2022 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Sneaks Up Mağazalarında!

Champion’ın Özel Koleksiyonu “Reverse Weave Tailored Line” Kadınlar için Kadınlar Tarafından Tasarlandı!

Dünyanın en popüler markalarını bünyesinde bulunduran sokak modasının öncüsü Sneaks Up, Champion’ın Sonbahar/Kış koleksiyonunda kadınlar için özel olarak tasarladığı “Reverse Weave Tailored Line” ürünlerini, tutkunlarıyla buluşturuyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Birliği merkezli ekipler ile küresel bir iş birliği olarak hayata geçirilen koleksiyon, Champion’ın ikonik Ters Örgü Kumaş teknolojisi ile üretildi.  Yeni koleksiyon, markanın özünde yer alan özgünlük ve işçiliği korurken ürünleri feminen bir yöne taşıyor. 

Yeni “Reverse Weave Tailored Line” özel koleksiyonu, Champion’ın klasik kapüşonluları ve bisiklet yakalı ürünlerini feminen bir çizgiyle yeniden sunuyor. Koleksiyonda kadın yürüyüşüne uyum sağlamak amacıyla farklı uzunluklar ve bedene uyum sağlayan ürünler geliştirilirken, korseli ürünler ise dikkat çekiyor. Bisiklet şortları, bedene oturan sweatshirtler ve joggerlar siyah, bej, gri, pembe ve batik desenleriyle karşımıza çıkıyor. Feminenliği yansıtmak amacıyla ise koleksiyonda natürel tonlara eşlik eden beyaz bir çerçeveyle klasik “C” logosu kullanılıyor.

Amerikan spor giyim modasına liderlik eden Champion’ın özel serisini keşfetmek isterseniz Sneaks Up mağazalarını veya https://www.sneaksup.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sneaks Up Hakkında:

İsmini sneaker tutkusundan alan Sneaks Up, Unal Group markası olarak spor ve sokak modasının önde gelen ikonik ürünlerini tüketiciyle buluşturma heyecanıyla 2014 yılı Aralık ayında kurulmuştur. Sneaks Up, Nike, Jordan, adidas, Puma, Vans, Champion, Les Benjamins, Dickies, WWF, The North Face, Timberland, Reebok, Under Armour, New Era ve Eastpak gibi birçok markanın özel koleksiyonlarını tüketiciyle buluşturuyor. Türkiye genelinde 32 mağazası ve online websitesiyle faaliyet gösteren Sneaks Up, sadece satış odaklı olmadan tüketici deneyimi yaşatma alanları, inovatif ürün lansmanları, dj performansları, kişiselleştirme, dans ve basketbol atölyeleri ile dostlarına ilham olan deneyimleri kurgulamaktadır.