SPOR
Giriş Tarihi : 26-09-2022 16:56   Güncelleme : 26-09-2022 16:56

Sporcuların katıldığı yarışmalara destek vermekten mutluluk duyuyoruz

Sporcuların katıldığı yarışmalara destek vermekten mutluluk duyuyoruz

İlgililere tesekkurler. Sporcuların başarılı olmasını istiyorum” dedi.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, yarışmanın İznik'te 17 ilden 40 sporcunun katılımıyla  başladığını söyledi. 10 yıldır düzenledikleri bu yarışmaları özetleyen Usta, "Türkiye'de artık buna güveniyoruz. Bursa Belediyesi'nin de desteğiyle yarışmalar hız kazanmaya başladı. Geleceği de düzenleyeceğiz Farklı organizasyonlar yapacağız.

Vali Gökmen Çiçek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri kronosslot Milletvekili Taner Yıldız, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkan Yardımcısı Mahmut Nedim Akulke, sporcular ve çok sayıda kişi Yamura'da. Baraj Şampiyonası ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Çok sayıda vatandaş katıldı Türkiye Motosiklet Jet Şampiyonası'na katılan Sporcular, Kayseri'de ilk kez düzenlenen etkinlikte su ve flyboard ile sıralama mücadelesi verdi. Ödüller, kazananlara nezaketen verilir.

Etkinlikte konuşan Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkan Yardımcısı Mahmut Nedim Akulke, "Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası'nın ikinci yarışı, Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun etkinlik programı kapsamında Yamura Barajı'nda başladı. dün antrenman ve sıralamalar bugün finaller.Açık sınıflarımız şu anda yarışıyor.Toplam 7 kategoride  yarışacak 35 sporcumuz var.30 sporcumuz su jetinde, kronosslot giriş 5 sporcumuz da hover board oyununda yarışıyor. Her şeyiyle bir savaş. Burada  olmaktan çok mutluyuz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özaseki, “İç Anadolu'da böyle bir örgütlenme var. 'Ne ilgisi var' diyeceksiniz. Allah'a şükür böyle bir ortamdayız.