SPOR
Giriş Tarihi : 26-09-2022 23:56   Güncelleme : 26-09-2022 23:56

Groenendijk, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında maçı değerlendirdi

Groenendijk, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında maçı değerlendirdi

Erken gol ve yenilen kırmızı kart, planlarını alt üst etti: "Yerdeyiz. Yedek kulübesinden bir top yedi ve  kırmızı kart tüm planlarımızı alt üst etti. Yine de takımı sahada tutmak için elimizden geleni yaptık. 10 kişiye karşı oynamamıza rağmen çok iyi fırsatlar bulduk. Ayaklarımızın altındaki topun çok iyi durduğunu düşünüyorum. Gerçekten de rakip kırmızı kart gördüğünde şartlar eşitleniyor. İkinci yarının  ilk 10 dakikasında iyi bir başlangıç ​​yaptığımızı düşünüyorum. Yaptığımız değişiklikler arasında oyuna giren oyuncularımızın ilk kırmızı kartları bizi çok etkiledi. Kalecinin probet yanı sıra 8'de oynamamız gerekiyor. 2-0'dan sonra hayalimiz başladı. Başarısızlığı kabul etmek zorundayız. Geçen sene oynadığımız güzel Antalya sporlarından eser yok. Bu öze geri dönmeliyiz. Milli takımın molası tam zamanında geldi. Yeterince zamanımız olacak" dedi.

Hakem tarafından kırmızı kart gören Gronedijk, "Hakem hakkında konuşmak istemiyorum. Yani karar VAR'a gidilerek ve denetlenerek verildi. "Sonuçlarına saygı duyuyorum" dedi.

Gronedijk'e yedek oyuncu sıkıntısı olup olmadığı sorulduğunda, "Kısmen haklı olduğunuzu söyleyebiliriz. Yaptığımız değişiklikler de işe yaramadı. Sadece yenisini probet giriş bulmak istemiyorum. Özür dilerim. Bu yolda, biz onları terk etmeyecek. İyi bir takımın arkasında hala 10 adam ve dokuz savaşan var” dedi.

Son haftalarda Adana Demirspor ve Vincenzo Montela'yı konuk eden Süper Lig'in 7. haftasında Nuri Şahin yönetimindeki Antalya Sport, beklendiği gibi çıkmadı.