SPOR
Giriş Tarihi : 27-09-2022 12:57   Güncelleme : 27-09-2022 12:57

Büyük rol oynayarak taraftarları ve camiayı endişelendirdi

Büyük rol oynayarak taraftarları ve camiayı endişelendirdi

Geçen sezonun sonundan bu yana yaşanan düşüş, bu dönemde iki maçta yedek kulübesinden gelse de, İstanbul Sports'ta yediği iki gol de taraftarlardan güzel bir tepki aldı.

Ersing'in geçiş döneminde Avrupa takımlarıyla adını yazdırdığı ve beklenen teklifleri aldığı söylense de yaşadığı düşük moral performanslarına yansıyacak olsa da yeni sözleşme iddiaları da performansını etkiledi. Genç kalecinin performansı. Elsing'in eklenmesi (kulüp tarafından resmi olarak kabul edilmemesine rağmen), sözleşmelerinin son yılında yeni sözleşme imzalamayan oyuncuların aniden değiştirilmesinin thepapelbet ardından performanstaki düşüşün nedenlerinden biri olarak ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre kulüp bünyesinde Ersin Destanoğlu ile  görüşmeler devam ediyor ve sözleşme ihtimali çok uzak  değil.

Premier Lig'de 7. sırada. Beşiktaş, Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat Stadı'nda İstanbul Sport ile buluşuyor. Beşiktaş, N'Koudou'yu 1-0 önde götürüyor. İstanbul Sport komutanı Kahn Gürtekin, o zamandan beri kaleci Ersin Destanoğlu'nu 1-1 mağlup etti. Weghorst ile durumu 2-1 yapan Kartal, 86'da Ariazar'ın şık serbest vuruşunu kurtaramadı ve 2-2'ye gitti.

Necati Ateş, TRT Spor'da Beşiktaş ile İstanbulspor arasındaki 2-2'lik beraberliği değerlendirdi.  Ateş, Josef de Souza'yı yanlış takım değişikliğini thepapelbet giriş savunduğu için de eleştirdi.

İşte Necati Ateş'in o sözleri:

"Oyuncunu Rosier yaptın. Oradaki en önemli oyunculardan biri. Beşiktaş bugün iyi oynamadı. Onu ilk defa görüyorum. Beşiktaş'ın temposu çok yavaş. Beden dilleri zayıf, fiziksel kaliteleri kötü..."