SPOR
Giriş Tarihi : 29-09-2022 16:02   Güncelleme : 29-09-2022 16:02

FK'yı konuk edecek

FK'yı konuk edecek

Bu hafta iyileşen ve  takımla birlikte çalışan Leo Dubois, maçın kadrosuna dahil edildi. Sadece Sasha Boyle'nin performansından memnun olan Okan Brook, yerine Dubois'in formasını çıkaracak. (AM)

Beşiktaş taraftarları, İstanbul Havalimanı'nda siyah-beyazlı takımlarını sevgi dolu tezahüratlarla karşıladı.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Taraftarlarımız, maç sonrası holigan Josef de Souza'nın vücudunu korumak için holigana müdahale ettiği gerekçesiyle tutuklanan thepapelbet Cenk Tosun ve Salih Uçan'a karşı. kırmızı kart gösteren Felaket arkadaşı ve mücadeleci ekip ve teknik heyet menajeri Akgün'ün iftira attığı genç futbolcumuz Oğuzhan, futbolcularımızı sevginin mutluluğu ile destekleyen teknik direktörümüz Valerien Ismael.

Bir erkek milli basketbol takımı 2022 FIBA ​​​​Avrupa Şampiyonası'na katıldı ve ikinci uzatma sonunda Gürcistan'a 88-83 yenildi. Crescent-Star Takımı Tiflis Arena'daki mücadelelere Shane Larkin, Buğrahan Tuncer, Cedi Osman, Ercan Osmani ve Alperen Şengün olmak üzere beş takımla başladı. Milli takım ilk yarıyı 36-33 geride, normal süreyi 68-68 geride tamamladı. Uzatmaların 1. dakikası 75-75 eşitlikle sona erdi ve thepapelbet giriş ikinci uzatma sona erdi. Georgia, bu karşılaşmada eşiğine kadar mücadele ettikten sonra kazanan olarak ortaya çıkmak için 88-83 gitti.

Maçın normal devresinin son etabında 4:48  kala rakip takım Furkan Korkmaz ve Duda Sanadze arasında arbede yaşandı. Uzun süren tartışmaların ardından iki takımın oyuncuları ve hakemleri araya girerek iki oyuncuyu ayırdı. Son olarak hakemler  Furkan Korkmaz ve Duda Sanadze gerginlik nedeniyle diskalifiye edildi.