SPOR
Giriş Tarihi : 29-09-2022 23:03   Güncelleme : 29-09-2022 23:03

25 kişilik Şampiyonlar Ligi kadrosunda  yer almadı

25 kişilik Şampiyonlar Ligi kadrosunda  yer almadı

Her neyse, Cim Bom için zaman daralıyor ve kadroya yerel bir defans eklemek istiyor. Transferin bitmesine birkaç gün kala  bölgeye herhangi bir transfer yapılmadı. Merkez defans oyuncusunun da iki ismi var... İtalya ligi takımlarından Sassuolo'da forma giyen Kaan Ayhan'a 6 milyon euro kazandırıldı. Ancak Cim Bom 4 milyon euroyu geçmedi.

Koşullar bağlayıcıdır

Yeşil ve siyah kulüplerle müzakerelerde orta yol aranır. Bir diğer aday ise Çağlar Soyuncu. İngiltere'nin Leicester City kentinde bu zamanı neredeyse hazbet kaçıran uluslararası oyuncu, en az bir yıllık bir kredi olasılığını düşünüyor. 26 yaşındaki futbolcu sarı-kırmızılı formayı giymekte zorlanıyor. Her iki durumda da Aslan iki oyuncudan birini geçmek istiyor.

DURSUN ÖZBEK'TEN BİLGİ

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Milletvekili ve İstanbul Ticaret Odası'nı denetleyen komisyon üyesi Semir Sultan, Üsküdar Korusu'nda kahvaltı programında bir araya geldi.

Burada açıklama yapan Dursun Özbek de önemli transfer bilgileri verdi. İcardi'nin sorusuna yanıt veren Özbek, "Galatasaray Spor Kulübü başkanı olarak hazbet giriş Galatasaray Spor Kulübü'nün çıkarlarını korumak zorundayım. O yüzden tabii ki şimdi bu konudayım. Sorunun cevabı hayır. Galatasaray'ın çıkarına değil. ." Numara. Beklemesi gerekiyor, çalışmalar devam ediyor ve bence bittiğinde herkes öğrenecek. Şu anda planlarımızda yabancı oyuncular var" dedi.