SPOR
Giriş Tarihi : 30-09-2022 10:06   Güncelleme : 30-09-2022 10:06

Milletin savaşma azmini ve 100 yıl öncesinin imkansızlığını temsil eden çadırda

Milletin savaşma azmini ve 100 yıl öncesinin imkansızlığını temsil eden çadırda

 

Sancaktar Mehmet ve Zehra Ana'ya kurşunlarla öne çıktı. , Halime Çavuş ve Çoban İsmail yolda. 10 ultra maraton koşucusu, Afyon etabında 86 halk koşucusu, İzmir etabında 286 halk koşucusu ve Zafer Ultra Maratonu Dinlenme Durağı'na 372 Sanal koşucu katıldı, önemli isimler de dahil olmak üzere bölgeden kahramanlık hikayeleri paylaştı. Büyük Taarruz'un önemini bir suvbet girişle özetleyen tarihsel pasajlar. Yöre halkı maraton koşucularını sevinçle karşıladı, katılmak için bayraklar kaldırdı ve tatlılar sundu. 100 yıl önce atalarımız yerden kalkmaya çalışırken, sporcular da Büyük Taarruz'da yedikleri kuru ekmek, üzüm şekerlemesi ve mercimek çorbası gibi sürpriz tatlılarla geçmişi anmak için karşılaşmışlar.

Şehit ve gazi çocuklarına NEF Vakfı desteği

Sanal koşudan elde edilen bağışlar, dünya çapında ve Türkiye'de Victory Ultra Maratonu ile girilen şehit ve gazilerin eğitimine destek olmak için kullanılacak. birlikte hedefin bir parçasıdır. Nef Vakfı, 2016 yılından bu yana, aile ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı aracılığıyla, vatandaşlık veya resmi statüsü ne olursa olsun, şehit ve gazi çocuklarına düzenli olarak eğitim desteği vermektedir. Zafer Ultra Maratonu'nun katkısıyla bakılan suvbet giriş çocuk sayısını artırmayı hedefliyor.

Türkiye Golf Federasyonu Başkan Yardımcısı Mehmet Dora ve Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Akkanat, Serik ilçesinin Belek'in kalbindeki Antalya Golf Kulübü'nde Kulüpler Arası Golf Şampiyonası için bölgeye geldiklerini Demirören haber ajansına (DHA) açıkladı.