SPOR
Giriş Tarihi : 30-09-2022 23:07   Güncelleme : 30-09-2022 23:07

Boyce için 4,5 milyon euroluk teklif

Boyce için 4,5 milyon euroluk teklif

Sasha Boye bir dizi sakatlıktan sonra oynama şansı buldu ve sezonun başında eğitim kampına getirilmemesine rağmen, fırsatını en iyi şekilde değerlendirecek kadar şanslıydı ve herkes iyi notlar aldı. 21 yaşındaki sağ bek performansıyla beğeni topladı ve İtalya'dan ciddi bir teklif aldı. Udinese, Galatasaray'a satın almadan bir yıl önce kiralama imkanıyla 4.5 milyon euro teklif etti. Trabzonspor maçından sonra noxwin Okanbrook ve yönetim, Boye'nin geleceğine ortak karar verecek.

Yerel oyuncu olmayanlar gitmek istiyor

Son dönemde düzenli oynamasına rağmen yedekte kalan Berkan Kutlu, Taylan Antalyalı, Oğulcan Çağlayan ve Ömer Bayram, Okan Buruk ve yönetimine kulüpten ayrılmak istediklerini söyledi. Dört oyuncu oynayabilecekleri takımlara atanmalıdır. Buruk, bu oyuncularla tanışıp gelecekte onlara iyi şanslar getirebileceğini söyleyerek onları neşelendirmeye çalışacak; onları ikna edemezse, göndermelerine izin verecektir. Gaziantep Teran'ı, Eyüpespol Ömer'i istedi. (Ücretsiz)

Galatasaray'ın Trabzonspor'a karşı oynayacağı zorlu maç öncesinde gergin bir beklenti vardı... Sarı kırmızılılarda ilk 3 hafta futbolun doyumsuzluğunu noxwin giriş gözler önüne serdi ve bazı oyuncuların memnuniyetsizliği endişe yarattı.

OKAN BURUK Harekete geç!

Eski rakibin oyuncuları büyük bir grupta yer alırken, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın tam tersi durumda olduğunu belirtmek gerekir. Sadece bu fotoğrafın Galatasaray'a gelmemesi sarı-kırmızılıları tedirgin etti.