SPOR
Giriş Tarihi : 05-10-2022 17:04   Güncelleme : 05-10-2022 17:04

Ofsaytta Yeni Dönem

Ofsaytta Yeni Dönem

 

2022 – 2023 sezonunun oynanacağı Şampiyonlar Liginde bu sezon yeni uygulamalar getiriliyor. Ofsayt teknolojinin kullanılacağı Devler Liginde tarihi bir uygulama başlatılmış olacak. UEFA’nın aldığı karar ile artık yarı otomatik ofsayt belirleme teknolojisi kullanılarak bu sayede ofsayt belirlenirken geçen sürenin azaltılacağı düşünülüyor. Kalebet ile en avantajlı oranları keşfet!

 

Grup maçlarının bugün başladığı ve Avrupa’nın en prestijli organizasyonlarından biri olan Şampiyonlar Liginde bu sezon ilk defa farklı uygulamalar denenecek. Kullanılan yeni ofsayt teknolojisi her oyuncu için 30 vücut noktasını takip ederek saniyeler içerisinde ofsaytı belirleyecek. Tespit edilen ofsayt VAR’a iletilecek. Bu teknoloji ile aynı zamanda çizgi çekmedeki şaibeler de giderilmiş olacak. Kalebet giriş adresi güncelleniyor ve siteye yeni adresinden her zaman girebilirsin!

 

32 stadyumun tümünde kullanılacak bu ofsayt teknolojisinin maliyeti konusunda FIFA ve UEFA tarafından henüz bir açıklama yapılmasa da oldukça maliyetli olduğunu söyleyebiliriz. Kalebet Twitter adresiyle sitedeki gelişmelerden ilk sen haberdar ol!

 

Ayakta Seyirci

 

2022 – 2023 Şampiyonlar Liginin bir diğer yeni uygulaması ise ayakta seyirci. UEFA’nın belirlediği 3 ülkenin statlarında seyirciler maçı ayakta da izleyebilecek. Bu sezondan önceki yapmış olduğu bütün organizasyonlarda koltuğu mecburi kılan UEFA, bu sezon bir yeniliğe gidiyor. Avrupa’daki taraftarların baskısı üzerine Almanya, İngiltere bir de Fransa’da ayakta seyirci düzenini test edecek. Kalebet sitesiyle kaçırmak istemediğin maçları canlı izle!

 

Ayakta seyirci uygulaması ile maçı daha fazla taraftar izleyebilecek. Örneğin Dortmund takımı, 65 bin kişilik olan stadlarında ayakta seyirci ile 81 bin kişi kabul edebilecek.

 

Türk Hava Yolları Şampiyonlar Lig’i Sponsoru

 

Türk Hava Yolları, Şampiyonlar Ligine sponsor olmasıyla birlikte bir ilke imza attı ve dünyada Devler Ligine sponsor olan ilk hava yolu şirketi olmuş oldu. Kalebet Twitter sayfasına gidin ve link üzerinden siteye giriş yapın!

 

Böylelikle Şampiyonlar Ligi finalinin 10 Haziran’da Türkiye’de gerçekleşeceği de kesinleşmiş oldu. 2023 Haziran ayında Atatürk Olimpiyat Statında yapılacak karşılaşma için futbol severler şimdiden çok heyecanlı. Finali kimin kazanacağı ise şimdiden merak konusu. Kalebet giriş sayfasını ziyaret et ve siteyle ilgili bilgi al!