SPOR
Giriş Tarihi : 03-10-2022 01:49   Güncelleme : 03-10-2022 01:49

Geçen yıl derbinin atmosferini yaşadım ve inanılmazdı

Geçen yıl derbinin atmosferini yaşadım ve inanılmazdı

 

Evimizde oynayacağız, taraftarın önünde olacağız. Aynı performansı, aynı arzuyu, aynı arzuyu ve aynı tutkuyu bu maçta da göstermek istiyoruz. Kaleciler ile ilgili olarak İsmail, "Herkesin performansını geliştirmesi gerekiyor. Mert Günok neredeyse bir yıldır forma giymiyor ve Sakatlığından sonra güvenini %100 kazanması gerekiyor. İçeri giren ve şans bulan 2 genç kalecimiz vardı. Elsing de bu takımda bir şampiyonluk kazandı. Neredeyse sezonun başındayız. Kalecilerimize sahabet güveniyoruz. Performans standartlarımızı geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Geçen hafta bizim için iyi bir hazırlık haftasıydı ve bu hafta  kaldığımız yerden başlayacağız" dedi.

"Dele Alli'yi derbide sahada görebilirsiniz"

Sakatlıktan kurtulan Dele Alli, Valerian Ismail, "Umarım Pazar günü Dele Alli'yi sahada görebiliriz. Şu anda başlangıç kadrosu hakkında yorum yapmak için çok erken ve maça hazırlanmak için hala zaman var. Milli takımdan dönmek üzere olan oyuncuların sağlıklı ve düzenli bir şekilde dönmesi önemlidir. Her gün izleyeceğiz ama şu anda yorum yapmak zor" dedi.

Aliağa Petkimspor, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin yeni takımına karşı hazırlık maçında iyi bir sinyal verdi ve takımını övdü. "Zor ve yoğun bir hazırlık dönemi ile sahabet giriş karşı karşıya kaldık. Ortalama 45 günde basketbol mentalitesini ve fizyolojisini geliştirmek için elimizden gelen her şeyi yaptık. Bu noktada çok çalışarak başardık diyebilirim. . Basketbol organizasyonunun her geçen gün büyümesini izlemek bana gelecek için umut veriyor."